מידע והדרכה | מתכת

יש לך שאלה?

מדריכי עשה זאת בעצמך:

מאמרים מקצועיים:

שאלות ותשובות:

 • יש לי שער וגדר מברזל שהחלידו לחלוטין. אני די אוהב את המראה ורציתי לדעת כיצד נתן לשמור עליו מבלי שהחלודה תתפשט?

  ניתן לשים מעכב חלודה שקוף בשם Owatrol Oil. זהו שמן בעל יכולת חדירה למתכת אשר חודר וממלא את המתכת בשמן ובכך מונע מהאויר והחמצן להגיע במגע עם המתכת. (החמצן הוא ה"אוכל" של החלודה). הוא "מקפיא" את החלודה מלהתפשט ומגן על המתכת מפני פגעי מזג האויר. מעניק גימור מעט מבריק. בהצלחה..

 • האם אפשר לצבוע ישירות על חלודה ואם כן באיזה צבע?

  כן. ישנם צבעים שנתין לצבוע ישירות על החלודה המכילים בתוכם מעכב חלודה שימנע ממנה להתפשט. צבע כזה הוא ה- Rustol Deco. בנוסף יש באפשרותך ליישם חומר ייסוד מעכב חלודה שקוף Owatrol Oil ולאחר מכן לצבוע בכל צבע המתאים למתכות.

 • יש לי ספינה עם חלקי ברזל חלודים בעיקר באזור המנועים והשלד. האם יש לכם פתרון לטיפול בחלודה והקורוזיה?

  היי שמעון, ה- Owatrol C.I.P הוא המוצר שאתה צריך. זהו פריימר מעכב חלודה ואנטי קורוזי. מתאים במיוחד לסביבה ימית ועמיד גם בחום של עד 175 מעלות צלזיוס. הפריימיר חודר עמוק למתכת ומוצא ממנה את כל האויר. מעניק שכבה עדינה אולם עמידה במיוחד. על פריימר זה תוכל אחר כך לצבוע בכל צבע מצבעים דקורטיביים ועד צבעי אפוקסי למיניהם.

 • האם הצבע RA-85 מתאים לחלקי צנרת ודודים?

  כן בהחלט, ה- RA-85 הוא צבע אלומיניום עמיד במיוחד בתנאים קשים וניתן ליישם אותו על מתכת חלודה, קורוזית או חדשה. עמיד בחום עד 175 מעלות צלזיוס ונשאר גמיש לאחר הייבוש.  כמו כן עמיד בפני כימיקלים למיניהם.

 • איך עוצרים חלודה מלהתפשט?

  יש ליישם שמן מעכב חלודה שקוף. Owatrol Oil. יכול לשמש כחומר גמר או כיסוד לצבע דקורטיבי מעליו.