#

סאן דק צבעים - מקצוענות בכל צבע!

את מוצרי סאן דק צבעים וודאי פגשתם כבר. במבני שימור רבים, במרכזים ציבוריים, במפעלי תעשיה וכמובן במבנים פרטיים עושים שימוש במוצרינו.
סאן דק היא בחירתם המועדפת של המקצוענים. הסוד טמון בגימור המרשים, בקלות העבודה ובעמידות הגבוהה מפני שחיקה ופגעי מזג האוויר.

באתר שלפניכם תמצאו מידע אודות מוצרי האיכות מהחברות המובילות בעולם: Zar ,Ugl ,Wooster ,Ironlak, PintyPlus, Premier Brush, Sikkens ,Owatrol ,Drylok ,Flood ועוד.  
המוצרים מיועדים לקהל המקצועי והפרטי כאחד, קהל המחפש את החומרים העמידים ביותר, הקלים ביותר ליישום ובעלי גימור ללא פשרות. אנו בסאן דק מבינים שלא כולם מקצוענים ולכן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך הסברה והדרכה הכולל ייעוץ מקצועי משלבי בחירת החומר ועד שלבי היישום. את מוצרי סאן דק צבעים ניתן למצוא ב- 400 נקודות מכירה ברחבי הארץ וברשת הום סנטר.

קצת על המותגים שאנו מייבאים:

 • פלאד Flood

  חברת Flood הרוויחה ביושר את המוניטין שלה כמומחית לטיפול בעץ. מוצרים כמו Wood cleaner וסדרת ה-CWF UV נותנים תחושת בטחון שאפשר לסמוך על המוצרים שיעשו את העבודה יגנו, ישמרו, וייפו את מראה העץ בכל עבודה. ניתן לבטוח בפשטות הביצוע של המוצרים. מוצרי Flood מוכרים בתעשיית טיפוח העץ כמוצרים אשר ניתן לסמוך עליהם.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • דריילוק DRYLOK

  מבית UGL- United Gilsonte Labrotores מייצרים למעלה מ-80 מוצרים של צבעים ותחזוקת הבית. המוצרים נמכרים ברחבי ארה"ב ובעולם כולו. UGL- נוסדה בשנת 1932. מפגש של חידושים, שינויים ודרישות של השוק האמריקאי גרמו להם להיות רווחיים לאורך הדרך. שמירה ודגש על טכנולוגיות מתקדמות ומוצרי שוק פופולאריים אפשרו ל-UGL לגדול ולפתח את מגוון המוצרים.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • אווטרול Owatrol

  הייחוד של המותג Owatrol בא מהמקורות שלו. אחד מצפון אמריקה כאשר ניסיון חזק התפתח בתחום הגנת החלודה, המקום השני הוא ארצות סקנדינביה אשר להם מסורת חזקה וותיקה, וניסיון רב בתחום המרינות. היום יותר מתמיד יש ל-Owatrol חלוציות וראשוניות בשוק. ל'אווטרול' מעבדות פיתוח ומחקר פרטיות המצוידות במיטב הטכנולוגיה. השילוב של המסורת והותק עם הטכנולוגיה יוצר מוצרים יחודיים ואיכותיים.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • סיקנס Sikkens

  במשך השנים Sikkens יצרה לעצמה מוניטין מעולה במגוון המוצרים לטיפול בעץ. החברה ממזגת בכל מוצר שלה חידושים, טכנולוגיה ואיכות בלתי מתפשרת. ההיסטוריה של חברת Sikkens, מתחילה משנת 1792. לפני שנים אחדות, כאשר התמזגה עם קונצרן הענק Akzo Nobel, הבטיחה Sikkens את מקומה כמובילה באיכות מוצריה אשר מייפים ומעשירים עץ כבר מאות שנים.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • ווסטר Wooster

  חברת המברשות WOOSTER מייצרת יותר מ-2300 מברשות לצביעה לכל סוג, כמו כן ,את כל המוצרים הנלווים לצביעה, לכל הרמות והדרישות. במפעל יש מחלקת הנדסה ומחלקת ייצור אדמיניסטרציה ומחסנים על שטח כולל של 82.400 מ"ר. הניסיון של חברת WOOSTER הוא בלתי ניתן לחיקוי. במפעל עובדים 520 שכירים כאשר שנות ותק ממוצעות הינן 17 שנים. המפעל מתכנן מייצר מדפיס את כל מה שקשור למברשות.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • דריפלס Dripless

  חברת דריפלס הציגה לראשונה את אקדחי הסיליקון הסופר ידידותיים למשתמש. אקדח אשר מפסיק להוציא את החומר כאשר המשתמש משחרר את הידית, כך שאין נזילות כלל! זהו אחד מהיתרונות הרבים שיש באקדחי החברה. יתרונות נוספים: כוללים תכונות חשובות כמו איזון מושלם של הכלי, משקל קל במיוחד, עיצוב ארגונומי ההופך את העבודה איתו לחוויה נוחה קלה ומהירה, חוזק ועמידות יוצאי דופן ועוד...

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • יו.ג'י.אל UGL

  UGL- United Gilsonte Labrotores מייצרים למעלה מ-80 מוצרים של צבעים ותחזוקת הבית. המוצרים נמכרים ברחבי ארה"ב ובעולם כולו. UGL- נוסדה בשנת 1932. מפגש של חידושים, שינויים ודרישות של השוק האמריקאי גרמו להם להיות רווחיים לאורך הדרך. שמירה ודגש על טכנולוגיות מתקדמות ומוצרי שוק פופולאריים אפשרו ל-UGL לגדול ולפתח את מגוון המוצרים.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • זאר ZAR

  ZAR מבית UGL- United Gilsonte Labrotores מייצרים למעלה מ-80 מוצרים של צבעים ותחזוקת הבית. המוצרים נמכרים ברחבי ארה"ב ובעולם כולו. UGL- נוסדה בשנת 1932. מפגש של חידושים, שינויים ודרישות של השוק האמריקאי גרמו להם להיות רווחיים לאורך הדרך. שמירה ודגש על טכנולוגיות מתקדמות ומוצרי שוק פופולאריים אפשרו ל-UGL לגדול ולפתח את מגוון המוצרים.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • פרימייר Premier

  חברה אמריקאית בהנהלה משפחתית המייצרת מזה 3 דורות מברשות ורולרים מקצועיים לצביעה תוך שמירה על תמחור תחרותי. לחברה מגוון רחב מאד של מוצרים להתאמה מדויקת לעבודה.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • בלאק ג'ק Black Jack

  חברה אמריקאית המתמחה מאז 1913 בייצור חומרי איטום מתקדמים. לחברה מגוון חומרי איטום ברמות שונות המעניקים ללקוחות שקט נפשי מפני רטיבות. החומרים מיועדים לקהל הפרטי והמקצועי כאחד ומיושמים במריחה קלה עם מברשת או רולר. מוצרי החברה מעניקים עמידות הנעה בין 10 ל- 120 שנים בהתאם למוצר הנבחר. מוצר הדגל של החברה עשוי 100% סיליקון, שאינו מתפורר, אינו מתאדה, אינו מתייבש ומכאן שמו – "אטום לתמיד". שימו סוף לבעיות הרטיבות.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • איירון לק Ironlak

  חברת איירון לק - אוסטרליה - מביאה לעולם ספריי הצבע בשורה של ממש!
  מהרגע הראשון בו תשתמשו בספריי תרגישו את רמת הדיוק וכושר הכיסוי הגבוה.
  לראשונה בעולם יצרה החברה מיכל ספריי צבע המאפשר לשלוט על עוצמת הלחיצה על ראש ההתזה ובכך לשלוט על כמות הצבע היוצאת ממנו.

  ספריי צבע איירון לק הנו פריימר + צבע במוצר אחד, כולל שכבת הגנה UV המאריכה את אורך חיי הצבע ושומרת על עושר הפיגמנט לאורך זמן.
  הצבע הקיים במיכלי הספריי של איירון לק הנו איכותי במיוחד. הוא מכיל שרפים אקריליים המעניקים לו את עמידותו הגבוהה.

  למיכלים ניתן להתאים ראשי התזה מתחלפים ואת הצבע ניתן לרסס על מגוון רחב מאד של חומרים דוגמת: מתכות, אלומיניום, פלסטיק, עץ, קנבס, נייר, אבן, גבס, יצירה, אומנות, ועוד...

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • פינטי פלוס Pinty Plus

  ספריי צבע פינטי פלוס Pinty Plus – צבעי פרימיום בהתזה תוצרת ספרד.
  כשאנחנו מדמיינים לעצמינו חווית צביעה מושלמת, אנחנו למעשה חושבים על צביעה עם סדרת המוצרים של פינטי פלוס.
  כמותג הדוגל בקידמה טכנולוגית ואיכות הסביבה, קו מוצרי Pinty Plus מציע לראשונה ספריי צבע על בסיס מים עם עמידות גבוהה במיוחד שאינו נופל באיכותו מצבעים מבוססי סולבנט.
  גם סדרת המוצרים מבוססי הסולבנט, עוברים שיפור מדהים וכיום הם כבר לא מכילים גזים רעילים (מסרטנים) וכסטנדרט מכילים פריימר + צבע.
  Pinty Plus מציג סדרות שונות בהתאמה מדויקת לצרכים: סדרת פינטי פלוס הום - לצביעת רהיטים ופריטי נוי בתוך הבית, סדרת פינטי פלוס אבולושן -  צבעי תעשיה מדויקים בגווני RAL, סדרת פינטי פלוס צבע גיר - צבעי גיר במראה שאבי שיק ועוד.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג
 • ננופוס NanoPhos

  החברה נוסדה בשנת 2005, בלבריו אטיקה, ויושבת בפארק הטכנולוגיה והתרבות לאבריו שנמצא בחסות האוניברסיטה הטכנית הלאומית של אתונה (NTUA) .

  החברה ממשיכה במאמץ היומיומי שלה להפיץ חדשנות ולבעוט במוסכמות באמצעות יצירתיות, חשיבה מקורית ושונה ומוצרים איכותיים, ייחודיים וברמה הגבוהה ביותר שניתן להפיק.

  בשנת 2008, ננופוס זכתה בפרס על חדשנות על ידי נשיא מיקרוסופט, ביל גייטס, וקיבלה את פרס החדשנות הראשון בתערוכת 100% Details  בלונדון ובפרס Made in Greece.

  היעילות וקלות השימוש בחומרים הוכרו במהירות על ידי השווקים הבינלאומיים ומוצרי החברה כבר נמכרים בלמעלה מ-40 מדינות.

  עקרונות היסוד של החברה הם הבטחת איכות המוצרים המוגמרים, הגנה על הסביבה בתהליך הייצור וההפצה וכן הגנה על בטיחות ובריאות העובדים.

  לצפיה במגוון מוצרי המותג

איך למצוא אותנו?

משרדים וחנות המפעל

אורט 14, נתניה
הגדל מפה