ספריי צבע מקצועי - מונטנה – הספריי הכי טוב בחנות!

החלטת לשנות את המציאות. להוסיף צבע לחיים. יש הבוחרים מברשת. יש הבוחרים רולר. ויש את אלו שלא יוותרו על תחושת החופש והקלילות של ריסוס הצבע. בין אם חידוש רהיט, ציור גרפיטי, צביעת אופניים או כד זכוכית – עם צבעי הספריי של מונטנה אפשר להיות בטוחים שהכיסוי יהיה מקסימלי, מדויק ועמיד.

ליצור. לצייר ביד חופשית. לרסס ולצבוע את העולם בכל צבעי הקשת.

חברת מונטנה החלה לפעול ב- 1994, אז שמה לעצמה למטרה לייצר את צבעי הספריי הטובים בעולם. לשם כך פותחו צבעים עמידים עם פיגמנטים איכותיים לכיסוי מושלם, ושולבו בפחיות צבע המציעות התזה בלחץ נמוך עם אפשרות למגוון ראשי התזה הניתנים להחלפה ומציעים התזה מדויקת בקלות – ובכך נמנעות ההתזות חסרות השליטה, הנזילות ובזבוז הצבע.

עם ספריי מונטנה אפשר בפעם הראשונה לצבוע צביעה מדויקת בכיסוי מושלם, ולדעת שזה פשוט יחזיק מעמד.

רוצים לשנות את המציאות? החלק הקשה יהיה לבחור את הצבע...
למונטנה מספר סדרות של צבעי ספריי: צבעים בגימור מט, מבריק, ספריי צבע על בסיס מים, ספריי כסף וזהב ושלל אפליקציות כמו צבע גיר, צבע מגנטי, ועוד ועוד. סה"כ למעלה מ-500 אפשרויות.

ראשי ההתזה המיוחדים של מונטנה.
תתכוננו לחווית צביעה אחרת לגמרי...

דיוק ואיכות הם שם המשחק. כאשר מונטנה מפתחים את מוצרי החברה הם לוקחים בחשבון את הצורך לדייק, שיחזיק מעמד ולצבוע בכיסוי מושלם. מינימום של ביזבוז ולכלוך, מקסימום של תוצאה ועמידות.

עם ראשי ההתזה - המתאימים לכל אחד ממכלי הספריי של מונטנה - אתם יכולים לבחור בין התזה צרה ומדויקת, רחבה לכיסוי מהיר ועוד. את ראשי ההתזה אתם יכולים לרכוש בחנות. אם עדיין לא מצאתם את הראש המתאים עבורכם ההמלצה הכי טובה היא לנסות את כולם. מהר מאד תבינו שכל ספריי שהשתמשתם בו עד היום פשוט לא מציע את אותו הגימור ואת אותה ההנאה שבהתזה.

תשכחו כל מה שידעתם על ספריי צבע. תנסו את צבעי הספריי של מונטנה ותבינו מיד, מדוע המקצוענים בכל העולם בוחרים מונטנה.

קשה להסביר במילים את ההבדל שתרגישו במו ידכם ברגע שתצבעו בספריי מונטנה. חשבנו שאולי כמה סרטונים קצרים יוכלו לעשות זאת טוב מאיתנו.

ספריי צבע בלחץ נמוך...
הגיע הזמן ליהנות מכל התזה!

יש לך שאלה?