לאחר בדיקת שוק קפדנית ומעמיקה, בחרה סאן דק עבור השוק הישראלי את היצרנים המובילים בעולם, כל אחד בתחומו. כולם חברות בעלות מוניטין של עשרות שנים, ששמו לפניהם את החדשנות, הטכנולגיה ואיכות המוצרים כאבני דרך בפיתוחם וייצורם של המוצרים אותם הם מפתחים.

Montana Series (1)

ליצור. לצייר ביד חופשית. לרסס ולצבוע את העולם בכל צבעי הקשת.
החלטת לשנות את המציאות. להוסיף צבע לחיים. יש הבוחרים מברשת. יש הבוחרים רולר. ויש את אלו שלא יוותרו על תחושת החופש והקלילות של ריסוס הצבע.
בין אם חידוש רהיט, ציור גרפיטי, צביעת אופניים או כד זכוכית – עם צבעי הספריי של מונטנה אפשר להיות בטוחים שהכיסוי יהיה מקסימלי, מדויק ועמיד.

חברת מונטנה החלה לפעול ב- 1994, אז שמה לעצמה למטרה לייצר את צבעי הספריי הטובים בעולם. לשם כך פותחו צבעים עמידים עם פיגמנטים איכותיים לכיסוי מושלם, ושולבו בפחיות צבע המציעות התזה בלחץ נמוך עם אפשרות למגוון ראשי התזה הניתנים להחלפה ומציעים התזה מדויקת בקלות – ובכך נמנעות ההתזות חסרות השליטה, הנזילות ובזבוז הצבע.
עם ספריי מונטנה אפשר בפעם הראשונה לצבוע צביעה מדויקת בכיסוי מושלם, ולדעת שזה פשוט יחזיק מעמד.

רוצים לשנות את המציאות? החלק הקשה יהיה לבחור את הצבע...
למונטנה מספר סדרות של צבעי ספריי: צבעים בגימור מט, מבריק, ספריי צבע על בסיס מים, ספריי כסף וזהב ושלל אפליקציות כמו צבע גיר, צבע מגנטי, ועוד ועוד. סה"כ למעלה מ-500 אפשרויות.
בקטלוג שלפניך נמצא מידע על המוצרים המדהימים של המותג המוביל בעולם בצבעי ספריי.

מונטנה – הספריי הכי טוב בחנות!