מה אפשר לעשות עם Drylok?

מאת: אורי ברקן

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך

מה אפשר לעשות עם דריילוק גדולDrylok הוא צבע לאבן ובטון שהוא קודם כל חומר איטום שמיוצר על ידי מעבדות United Gilsonite laboratories. חומר זה מסוגל ליצור מחסום נגד הלחץ ההידרוסטטי (הכוח שהמים מפעילים על משטח בגלל כוח הכבידה), כדי למנוע חדירה של מים דרך הבטון.

קירות פנימיים

Drylok ידוע בעולם כצבע עמיד מאוד בפני מים לחיפוי קירות בטון במרתף. אבל, האמת היא שהחומר מספק פתרון של All-in-One עבור בתים שבהם יש קירות אבן או בטון גם מעל וגם מתחת לפני האדמה. צבע זה יוצר מראה צבוע גמור ומונע חלחול של מים דרך הקירות הנקבוביים.

כאשר הצבע מיושם כהלכה על גבי קירות הבטון, הוא יכול לעמוד בלחץ הידרוסטטי של עד 12 PSI. לחץ שהוא יותר ממספיק על מנת להתנגד לחלחול המים בבתים שנמצאים באזורים גשומים או באזורים שבהם כמויות גדולות של מי תהום ואפילו לבריכות מים בעומק של 9 מטר.

Drylok מגן מפני מים גם על יסודות בטון וקירות בטון בצד החיצוני של הבית. המוצר מספק לקירות אלה את אותה עמידות למים כמו היישום הפנימי. ל-Drylok יש יתרון גם בציפוי קירות גבס בחדרים שנמצאים מתחת לפני האדמה.מכיוון שהחומר עמיד בפני חלחול הוא גם מונע יצירה של רטיבות ועובש בצידו הפנימי של החומר שיושם על הקירות הגמורים.

גן וגינון

Drylok, לאחר שהוא מתייבש, הוא בטוח לחלוטין בסביבה של בעלי חיים וחיות בר. המוצר משמש כציפוי נהדר לחלק הפנימי של בריכות דגים ויכול לשמש גם לצביעה מחדש של אמבט ציפורים או של קישוטי גינה אחרים.

ה-Drylok עמיד מספיק כדי לעמוד איתן בתנאים חיצוניים שונים ואפשר ליישם אותו ביישומים קונקרטיים רבים ושונים בסביבת הבית והגינה. ניתן להשתמש ב- Drylokגם בקירות תומכים ובכך לעזור לעמידות של הקיר במקרים של לחץ מים וסחף קרקע.

אופן השימוש

  1. הכנות– נקו את פני השטח שעליו אתם מתכוונים ליישם Drylok על פי הוראות היצרן. השטח חייב להיות ללא לכלוך, אבק, גריז, שמן או צבע, כדי להבטיח יישום נכון. בדקו אם יש סדקים על פני שטח, ואטמו אותם על פי הצורך. החליקו את הבטון והניחו לו להתייבש לפני יישום הצבע. המתינו למזג אוויר חמים ויבש כדי ליישם Drylok. זאת, על מנת להעצים את כושר העמידות שלו בפני מים. ליישום מוצלח הטמפרטורות בחוץ צריכות להיות לפחות 10oC.
  2. יישום שכבה ראשונה– יש לערבב היטב את ה-Drylok לפני ובמהלך השימוש. השתמשו במברשת או ברולר. מרחו בנדיבות את השכבה הראשונה של הצבע ישירות על פני משטח הבטון. הקפידו לעבור הלוך ושוב עם המברשת או הרולר, כדי למלא את כל הנקבוביות בבטון. המתינו 3 שעות כדי לאפשר לשכבה הראשונה להתייבש היטב. אזורים שבהם השכבה עבה יותר יתייבשו במשך זמן רב יותר.
  3. יישום שכבה שנייה– את השכבה השנייה יישמו על גבי הראשונה תוך שימוש במברשת או ברולר. המתינו 3 שעות נוספות עד שהשכבה השנייה תתייבש.

*להוראות מפורטות לגבי יישום הצבע יש לקרוא את הוראות היצרן.

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך

יש לך שאלה?

image descriptionלחץ כאן למציאת חנות קרובה לביתך המוכרת את מוצרינו