כל מה שרציתם לדעת על המותג לצבעי עץ – פלוד (Flood)

מאת: אורי ברקן

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך
כל מה שרציתם לדעת על המותג לצבעי עץ–פלוד

פלוד – חברה וותיקה
המותג "פלוד" משמש את תעשיית הצבע כבר יותר מ-160 שנים. העסק הוקם כחברת צבע בקליבלנד שבמדינת אוהיו, ארצות הברית, בשנת 1841. חברת פלוד השיגה עד מהרה מוניטין בשל האיכות והמקצועיות יוצאי הדופן שהפגינה. באותם ימים כללו שירותי החברה עבודות כמו קישוט עגלות וכרכרות או כתיבה של שמות על גבי סירות ודוברות בנהר.

מאוחר יותר הרחיב המפעל את עסקיו לפיתוח של צבעים שמיועדים לגימורי עץ (חוץ ופנים הבית) ולצביעה אדריכלית מסחרית. במשך 87 השנים הבאות היתה החברה אחראית להתאמה אישית של צבעים לבתים היסטוריים, כנסיות ומבנים מסחריים בעיר קליבלנד, אוהיו.

הפנטרול ויתרונותיו

בשנת 1934, תחת הנהגתו של ד' ארל ועם פיתוחו של ה"Penetrol", התרחבה חברת פלוד לייצור ולהפצה של צבעי שמן עמידים ומוצקים ששימשו כציפוי הגנה לעץ ולמתכת או כתוסף צבע. המטרה היתה להבטיח יישום חלק וקל של צבעי וורניש וצבעים על בסיס שמן.

הפנטרול הוא תוסף שריחו חלש, זרימתו חופשית, מגביר את יכולת החדירה של צבעי פלוד ומספק הגנה נוספת מפני השפעותיו של מזג האוויר למשטח הצבוע. הביצועים של הפנטרול היו כה יוצאי דופן עד שהיום יש לפנטרול מוניטין בקרב קבלני הצבע והחברות הימיות והתעשייתיות ברחבי העולם, כמוצר איכותי שביצועיו מעולים.

מוצרים לעץ

במהלך השנים המשיכה חברת פלוד למצוא יישומים מרגשים אחרים למאפיינים המהפכניים של הפנטרול. למעשה, טכנולוגיה זו אחראית לחדירה המאסיבית של מוצרי החברה לשוק העולמי של צבעי עץ. המוצרים של חברת פלוד (כמו CWF-UV Clear Wood Finish, SWF-Solid, ו-CWF-Hardwoods), הפכו לבחירה האולטימטיבית גם של צבעים מקצועיים, גם של חובבנים ואנשי עשה-זאת-בעצמך, וגם של קבלנים וותיקים שעוסקים במשך שנים רבות בטיפוח משטחי עץ חיצוניים.

היום, דבקה חברת פלוד במחויבותה ארוכת השנים לייצור מוצרים חדשניים שמטפלים בבעיות מאתגרות ומסייעים לצרכנים לטפח ולייפות את בתיהם. החברה ממשיכה לפתח מוצרים חדשים וקלים לשימוש שהופכים פרויקטים של שיפוץ הבית לתהליך פשוט ומתגמל.

 

 

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך

יש לך שאלה?

image descriptionלחץ כאן למציאת חנות קרובה לביתך המוכרת את מוצרינו