חידוש חלקי פלסטיק באופנוע

מאת: אורי ברקן

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך
חידוש חלקי פלסטיק באופנוע

חלקי הפלסטיק באופנועים נוטים לדהות בקלות בעיקר בגלל החשיפה לשמש הישראלית. גם אחרי ששטפתם את האופנוע והברקתם את הפלסטיק עם תכשיר מיוחד, חלקי הפלסטיק מבריקים לרגע, ואז אחרי מספר ימים זה נעלם... אז אם גם אתם מאסתם בתכשירים אלו, יש לנו בשורה אמיתית בשבילכם, וקוראים לה פוליטרול.

 חומר לחידוש פלסטיק באופנוע
אם אתם מחפשים חומר לחידוש חלקי הפלסטיק באופנוע שלכם, פוליטרול הוא הפתרון המנצח בשבילכם. זהו חומר ייחודי של חברת Owatrol המיועד לחידוש פלסטיק, ניקל, פיברגלס, אבן ומשטחים נוספים אחרים שהצבע שלהם דהה ואיבד את הברק.

בניגוד לתכשירים קצרי טווח אשר השפעתם נעלמת במקרה הטוב בתוך ימים ספורים, הפוליטרול, שמרכיביו רשומים כפטנט, חודר אל תוך הפלסטיק ומחייה את הפיגמנט. זהו חומר טיפולי אשר מחזיק לטווח ארוך. זהו חידוש מקצועי לפלסטיק, שנעשה בתוך דקות ספורות ומחזיק מעמד שנים.

 יתרונות הפוליטרול בחידוש פלסטיק
הרכב החומר: פוליטרול מבוסס על שמן חודרני הפותח בחברת Owatrol ולכן כל המוצרים המבוססים על השמן הזה מסוגלים לחדור לעומק המשטח המטופל, בין אם מדובר בחומרים בפלסטיק, עץ ואפילו מתכת, ציפויי כרום ועוד. במריחה על מתכות החומר מונע גם קורוזיה.

הפוליטרול, הנמרח כשמן על המשטח, חודר לעומקו. אין שום צורך להשאיר שכבת חומר חיצונית בסיום התהליך. 10-20 דקות לאחר מריחת החומר יש לנגב היטב את המשטח. את המראה הרענן תראו מייד. כיוון שלא נשארת שכבת חומר חיצונית אין כל חשש מהתקלפות או התפוררות. כמו כן, בניגוד לתכשירים מבוססי סילקון או שמנים אחרים, הפוליטרול מתייבש לחלוטין ולכן לא יידבק אליו אבק או לכלוך.

חידוש הפלסטיק עם פוליטרול מחזיק שנים. החומר שחודר פנימה אל תוך המשטח, נשאר שם ואינו דוהה בשמש, אינו נשטף בגשם או בניקיון האופנוע. החידוש הוא בעומק הפלסטיק ולכן הוא מחזיק שנים.

איך משתמשים בפוליטרול?
לפניכם הדגמה פשוטה של חידוש אופנוע עם פוליטרול.

פשוט מורחים ומנגבים. התוצאות מתקבלות באופן מיידי.

שלבי חידוש פלסטיק עם פוליטרול:

  1. לפני הכל – יש לנקות היטב את האזורים בהם עומדים לטפל מאבק, לכלוך ועוד. את אלו יש לנקות באמצעות מים חמים וסבון או בעזרת ממיס ייעודי.
  2. את המריחה מבצעים באמצעות מברשת רכה או מטלית כותנה. לאחר המריחה של החומר על חלקי הפלסטיק, יש להמתין כ-10-20 דקות ולאחר מכן לנגב את השאריות. באמת פשוט... אין שום צורך להשאיר שכבת חומר על המשטח.
  3. בתוך כ- 20 דקות ניתן לשוב ולגעת במשטח. ייבוש מלא עשוי לארוך עד 24 שעות.

לעמוד המוצר המלא – לחצו כאן

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה – בטלפון או דרך טופס צור קשר. תחדשו ותתחדשו!

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך

יש לך שאלה?

image descriptionלחץ כאן למציאת חנות קרובה לביתך המוכרת את מוצרינו