איטום גגות בלאק ג'ק 100% סיליקון - אטום לתמיד

Black Jack - Eterna-Kote 100% Silicone

איטום גגות בלאק ג'ק 100% סיליקון - אטום לתמיד Black Jack - Eterna-Kote 100% Silicone
 • ממברנת סיליקון גמישה לאיטום והלבנת גגות.
 • אחריות ל-30 שנים!!! לא תתייבש. לא תיסדק. לא תתפורר. לא תתרכך ממים עומדים. מגיע עם תעודת אחריות.
 • מתאים לכל תשתית ולכל פני שטח.
 • ללא צורך בפריימר (ברוב המקרים)
 • שכבה אחת בלבד.
 • עמיד לחלוטין במים עומדים.
 • ייבוש מהיר. ניתן ליישום גם 15 דקות לפני הגשם.
 • מבודד טרמי אפקטיבי. הודף 90% מקרני השמש (רפלקטיביות)
 • ללא תפרים, ללא חיבורים. מתאים עצמו לתוואי השטח.
 • ידידותי לסביבה. מוצר ללא סולבנט (ממיס). 97% מוצקים.

 

כללי:

ממברנת ה-100% סיליקון אטום לתמיד פותחה להיות מערכת איטום מצוינת ועמידה על פני מגוון גדול של פני שטח שונים. הממברנה האלסטית הזו, שמתייבשת במגע עם לחות ונדבקת כימית לפני השטח של הגג להיצמדות (אדהיזיה) יוצאת דופן, מייצרת שכבת איטום קבועה שאינה מתייבשת, נסדקת, מתרככת או מתפוררת על מגוון גדול מאד של גגות, ותישאר ככה למשך הרבה זמן לאחר שמערכות איטום אחרות ייכשלו. אטום לתמיד של חברת בלאק ג'ק הוא פתרון קבוע לכל גג שטוח או למתקנים אחרים בהם יש מים עומדים. אידיאלית לאזורים עם אקלים חם או קר.
בידוד טרמי - בלאק ג'ק אטום לתמיד מתייבש והופך לשכבה לבנה מבריקה שהודפת 90% מקרני השמש ומורידה משמעותית את הטמפרטורה במבנה. בנוסף, ממברנת הסיליקון שמכילה 97% מוצקים, מתפלסת במהירות, בעלת ריח עדין ומאפשרת יישום בטווח רחב מאד של טמפרטורה.

מומלץ ל:

לשיקום גגות ומערכות איטום ישנות כמו מערכות אלסטומריות (אקריליות, פוליאוריטניות, ביטומניות), גגות מתכת (פח, איסכורית), יריעות ביטומן, זפת (מצריך פריימר), ביטומן (מצריך פריימר), סיד, פנלים מבודדים, יריעות פלסטיות למיניהן (EPDM, Hypalon®, TPO/CPA) בטון, בטון קל-בטקל, אספלת, אסבסט, פיברגלס, עץ, קצף פוליאוריטני ומשטחים/ציפויים רבים נוספים, כאשר פני השטח יציבים וללא חלקים רופפים.

סגור

הכנת פני השטח:
יש לתקן נזילות ונזקים לתשתית עם בלאק ג'ק סרטי איטום סיליקון נוזלי. נקה היטב וביסודיות בעזרת לחץ מים (גרניק) את פני השטח והסר לכלוך עקשן ושומני בעזרת חומר ניקוי מתאים או מסיר שומנים. אם קיים עובש, יש להסירו בעזרת אקונומיקה מדוללת במים ( 1/3 אקונומיקה 2/3 מים). יש לאפשר ייבוש של 24 שעות. ביישום על אספלט (כולל זפת, ביטומן ויריעות ביטומניות ישנות ושחוקות ביותר) יש ליישם פריימר בלאק ג'ק פריימר למניעת כתמים בכדי למנוע זליגה והכתמה של שכבת הסיליקון על ידי הזפת שמכילים תשתיות אלו ולשפר את כושר ההיצמדות של שכבת הסיליקון העליונה.

הוראות יישום:

 1. יש לערבב היטב לפני השימוש. מערבל חשמלי יהיה אידאלי וייקל מאד את הערבוב.
 2. יש לוודא שעל פני השטח אין שאריות של טל או לחות כלשהי ושפני השטח יבשים לחלוטין.
 3. טמפרטורות אידאליות ליישום הינם 1-49°C.
 4. מומלץ להשתמש ברולר צביעה בעל אורך שיער "3/4.
 5. מריחה: חומר זה ניתן ליישם בשכבה אחת בלבד על פני שטח במצב טוב וחלקים יחסית. פיזור החומר ביחס של 1 גלון (3.785 ליטר) על פני שטח של 6.5 מ"ר מרובע ייתן שכבה בעובי של 0.6 מ"מ. יש ליישם שכבות נוספות על פני שטח מחוספסים מאד או בלויים וניזוקים.

כושר כיסוי: למיכל של 4.75 גלון (18 ליטר) הינו 31.5 מ"ר בעובי שכבה של 0.6 מ"מ.

ניקוי כלי עבודה: יש לנקות כלי עבודה מיידית עם טרפנטין מינרלי.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
31.3 מ"ר ל-18 ליטר מברשת 1-49 מעלות צלזיוס 15 דקות לגשם טרפנטין מינרלי 3.4 ליטר
6.25 מ"ר ל-3.4 ליטר רולר פח (18 ליטר)
מגב
התזה

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה: