בלאק ג'ק 15 - חומר איטום גגות מפוליאוריתן בשילוב רכיבים קרמיים

BJ Elasto Kool 1500

בלאק ג'ק 15 - חומר איטום גגות מפוליאוריתן בשילוב רכיבים קרמיים BJ Elasto Kool 1500
 • עמיד לכ- 15 שנים!
 • ממברנה אלסטומרית מבוססת פוליאוריתן קרמי לאיטום ובידוד אולטימטיביים
 • מעושר ברכיבים קרמיים לבידוד טרמי מעולה - גימור לבן בוהק
 • מיוצר מפוליאוריתן איכותי ועמיד לאורך זמן
 • ללא צורך בפריימר
 • מנקה את עצמו - נשאר לבן לזמן ארוך יותר

 

כללי:

בלאק ג'ק 15 הינו חומר איטום אלסטומרי חד רכיבי על בסיס פוליאוריתן משולב רכיבים קרמיים להגברת ההגנה, יכולות האיטום ויכולות הבידוד של החומר. עמידותו הגבוהה של החומר נובעת מרכיב הפוליאריתן האיכותי המעניק לו עמידות גבוהה ארוכת טווח תוך שמירה על גמישות, כושר איטום גבוה יותר והידבקות (אדהזיה) טובה יותר לפני השטח. נוסף לפוליאריתן האיכותי מועשר הבלאק ג'ק 15 גם ברכיבים קרמיים המשפרים עוד יותר את עמידותו ואת יכולות הבידוד הטרמי. הבלאק ג'ק 15 בעל גימור לבן בוהק שהודף את קרני השמש ומוריד את הטמפרטורה במבנה וחוסך עלויות קירור משמעותיות.

מומלץ ל:

לשיקום גגות ומערכות איטום ישנות כמו מערכות אלסטומריות (אקריליות, פוליאוריטניות, ביטומניות), גגות מתכת (פח, איסכורית), יריעות ביטומן, זפת, ביטומן, סיד, פנלים מבודדים, בטון, בטון קל-בטקל, אספלת, אסבסט, פיברגלס, עץ, קצף פוליאוריטני ומשטחים/ציפויים רבים נוספים, כאשר פני השטח יציבים וללא חלקים רופפים.

סגור

הכנת פני השטח:
נקה היטב וביסודיות בעזרת לחץ מים (גרניק) את פני השטח והסר לכלוך עקשן ושומני בעזרת חומר ניקוי מתאים או מסיר שומנים. אם קיים עובש, יש להסירו בעזרת אקונומיקה מדוללת במים ( 1/3 אקונומיקה 2/3 מים). יש לאפשר ייבוש של 24 שעות. יש לוודא פני שטח יבשים לחלוטין, נקיים ללא לכלוכים, חומרי איטום או הלבנה ישנים מתקלפים או כל גורם זר אחר. יש לדאוג לניקוז תקין בגג ולהימנע מהיווצרות שלוליות על הגג. על גגות מתכת עם חלודה, יש להסיר כל חלודה רופפת ולטפל בחלודה עם לכה למתכת מנטרלת חלודה לקיבוע ונטרול המשך התפתחותה. יש לתקן נזקים בשכבת האיטום הקודמת בעזרת בד פוליסאטר בין 2 שכבות איטום לחיזוק התיקון. יש לאפשר לפני שטח שיושם עליהם זפת, ביטומן, יריעות ביטומניות ואלומיניום התאקלמות וייבוש של לפחות עונת קיץ אחת לפני יישום בלאק ג'ק 15.

הוראות יישום:

 1. יש לוודא כי הטמפרטורה הכללית ושל פני השטח היא מעל 12°C. אין ליישם בטמפרטורה מעל 37°C. 
 2. אין ליישם בתנאים של טל כבד או אם צפוי גשם ב24-48 שעות הקרובות.
 3. יש ליישם ביום בהיר ויפה בשעות הבוקר עם רולר אורך שיער "3/4.
 4. יש לערבב היטב לפני השימוש. מערבל חשמלי יהיה אידאלי ויקל מאד את הערבוב.
 5. אין לדלל.
 6. יש לוודא שעל פני השטח אין שאריות של טל או לחות כלשהי ושפני השטח יבשים לחלוטין.
 7. תחילה יש לבצע את התיקונים ככל וקיימים והכנות בהיקף הגג, חיבורים, תפרים ואלמנטים אחרים הדורשים התייחסות מיוחדת לפני יישום השכבה המלאה ולתת לאלה להתייבש למשך 1 שעה מינימום.
 8. יש ליישם 2 שכבות אחידות על כל פני השטח. שכבה שניה יש ליישם בכיוון ניצב לשכבה הראשונה.
 9. יש לאפשר לשכבה הראשונה להתייבש למשך 24 שעות לפחות לפני יישום השכבה השנייה.
 10. לריסוס באיירלס יש לפנות אלינו למידע נוסף.

שימו לב: אם פני השטח מתחממים מעל 37°C, מומלץ לדחות את היישום למחרת בבוקר או לזמן שפני השטח יהיו קרירים יותר. אינו מתאים ליישום על יריעות ,PVC ,EPDM ו- TPO.

כושר כיסוי
למיכל של 4.75 גלון (18 ליטר) הינו  34.5 -46 מ"ר בשכבה אחת על גגות מתכת חלקים וכ- 18-23 מ"ר לשתי שכבות בממוצע. וכ-34.5 -23 מ"ר בשכבה אחת על גגות קונבנציונאליים וכ- 14-18 מ"ר לשתי שכבות בממוצע.

למיכל של 1 גלון (3.4 ליטר) הינו  9.2 -7.4 מ"ר בשכבה אחת על גגות מתכת חלקים וכ- 4-6 מ"ר לשתי שכבות בממוצע. וכ-6.9 -4.6 מ"ר בשכבה אחת על גגות קונבנציונאליים וכ- 3-4 מ"ר לשתי שכבות בממוצע.

ניקוי כלי עבודה: יש לנקות כלי עבודה מיידית עם מים וסבון.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
7 מ"ר לגלון בשכבה אחת מברשת מעל 12 מעלות 24 שעות לשכבה שניה מים וסבון פח (18 ליטר)
4-5 מ"ר לגלון בשתי שכבות רולר 24-48 ייבוש סופי
מגב
ריסוס

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה: