בלוקינג פריימר לאיטום גגות בלאק ג'ק - אטום לתמיד

Black Jack - Stain Blocking Primer

בלוקינג פריימר לאיטום גגות בלאק ג'ק - אטום לתמיד Black Jack - Stain Blocking Primer

בלוקינג פריימר המשפר את הבידוד של בלאק ג'ק - אטום לתמיד, על ידי יצירת שכבת הגנה תחתונה על פניי משטח היישום כך שצבעו של הבלאק ג'ק – אטום לתמיד יישאר לבן ומבריק. יישומו אמנם אופציונאלי (על זפת ובטיומן חובה!) אך מומלץ שכן הבלאק ג'ק אטום לתמיד, בהיותו לבן מבריק – דוחה עד 90% מקרני השמש!

 • לשימוש על גגות זפת, ביטומן ויריעות ביטומניות ישנות ושחקות ביותר
 • חוסם זליגה של זפת למערכת האיטום
 • שומר על השכבה העליונה, לבנה, מבריקה ונקייה
 • משפר את ההיצמדות וכושר הכיסוי של השכבה העליונה
 • לשימוש תחת ממברנות איטום מסיליקון או אקרילי

 

 

כללי:

בלאק ג'ק אטום לתמיד בלוקינג פריימר, הינו צבע יסוד למניעת זליגת וחדירת כתמים לממברנת ה-100% סיליקון אטום לתמיד, על גבי תשתיות של זפת, אספלט ויריעות ביטומניות.
צבע יסוד זה, בגוון אפור בהיר אוטם משטחי אספלט וזפת בכדי שהשכבה העליונה לא תוכתם על ידי הזפת מתחת. ביישום הפריימר השכבה העליונה תישאר לבנה, מבריקה, נקייה ועם רפלקטיביות מקסימלית. בנוסף, כושר ההיצמדות (אדהיזיה) הגבוה של צבע יסוד זה ישפרו את ביצועיהם ואת כושר הכיסוי של שכבת הסיליקון העליונה - בלאק ג'ק אטום לתמיד - ממברנת 100% סיליקון לאיטום והלבנת גגות.

מומלץ ל:

גגות עם זפת, ביטומן, ירעות ביטומניות ואספלט

סגור

הכנת פני השטח:
נקה היטב וביסודיות בעזרת לחץ מים (גרניק) את פני השטח והסר לכלוך עקשן ושומני בעזרת חומר ניקוי מתאים או מסיר שומנים. אם קיים עובש, יש להסירו בעזרת אקונומיקה מדוללת במים ( 1/3 אקונומיקה 2/3 מים). יש לאפשר ייבוש של לפחות 24 שעות. יש לוודא כי פני השטח נשטפו היטב, כל שאריות חומרי הניקוי נשטפו ופני השטח יבשים לחלוטין לפני יישום הפריימר.

הוראות יישום:
יש ליישם כאשר הטמפרטורה של פני השטח והסביבה גבוהה מ-10°C ותישאר כך למשך 24 שעות לאחר היישום. אין ליישם בתנאי טל כבד או אם צפוי גשם ב-24 שעות הקרובות. יש לערבב היטב לפני השימוש. מומלץ להשתמש ברולר צביעה בעל אורך שיער "3/4 או בהתזת איירלס. יש לאפשר ייבוש של 24 שעות לפני יישום שכבת הסיליקון העליונה.

כושר כיסוי:
למיכל זה של 4.75 גלון (18 ליטר) הינו 35-41.5 מ"ר. כושר הכיסוי עלול להשתנות כתלות בפני השטח ואופי היישום.

שים לב: אם טמפרטורת פני השטח או הסביבה מטפסים מעל 38°C בזמן היישום, מומלץ לעצור את עבודת היישום ולהמשיך למחרת בבוקר כאשר פני השטח והסביבה קרירים יותר.
אינו מתאים ל- PVO, EPDM, PVC, או משטחים סינטטים אחרים. אם יש ספק לגבי התאמת פני השטח לצבע היסוד, מומלץ לעשות ניסיון צביעה ובדיקת אדהיזיה.

ניקוי כלי עבודה:
יש לנקות כלי עבודה עם מים וסבון ולפני שהצבע התייבש. אם הצבע התייבש יש לנקותו עם ספירט מינרלי.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
35-41.5 מ"ר ל-18 ליטר מברשת מעל 10 מעלות צלזיוס 24 שעות לשכבה עליונה מים וסבון פח (18 ליטר)
רולר
התזה
שפכטל

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה: