גאקופלקס- ממברנת סיליקון לאיטום והלבנת גגות

GacoFlex S2000 100% Silicon Coating

גאקופלקס- ממברנת סיליקון לאיטום והלבנת גגות GacoFlex S2000 100% Silicon Coating

 • ממברנת סיליקון גמישה לאיטום והלבנת גגות.
 • 25 שנות אחריות מוגבלת לבלאי ושחיקה. עמיד במיוחד ולאורך זמן (ביישום על ידי בעל מקצוע מורשה או כאשר הוצגו הקריטריונים לעמידה בתנאי האחריות המוגבלת).
 • ייבוש מהיר. ניתן ליישום גם שעה לפני הגשם.
 • מבודד טרמי אפקטיבי. רפלקטיביות של 89%.
 • ללא תפרים, ללא חיבורים. מתאים עצמו לתוואי השטח.
 • ידידותי לסביבה. מוצר ללא סולבנט (ממיס).

כללי:

גאקופלקס S20 - ממברנת סיליקון לאיטום והלבנת גגות הוא מוצר אלסטומרי חד רכיבי לאיטום על בסיס סיליקון, נטול סולבנט המתייבש בחשיפה ללחות.  גאקופלקס מהווה ממברנה אחידה ללא תפרים וחיבורים העמידה למים עומדים, קרני UV ותנאי מזג האוויר הקשים ביותר. גאקופלקס S20 הוא מוצר איטום אידיאלי לשיקום גגות ומערכות איטום ישנות כמו מערכות אלסטומריות (אקריליות, פוליאוריטניות, ביטומניות), גגות מתכת (פח, איסכורית) יריעות ביטומן, זפת, ביטומן, סיד, פנלים מבודדים, יריעות פלסטיות למיניהן (EPDM, Hypalon®, TPO/CPA) בטון, בטון קל-בטקל, אספלת, אסבסט, פיברגלס, עץ, קצף פוליאוריטני ומשטחים/ציפויים רבים נוספים, כאשר פני השטח יציבים וללא חלקים רופפים.  גאקופלקס מתאים עצמו לתוואי השטח וניתן ליישם אותו בקלות על כל גג גם עם מתקנים רבים וצורות גאומטריות מורכבות.  גאקופלקס עומדת בכל הסטנדרטים ומצוינת ליישום מעל מערכות של קצף פוליאוריטני מרוסס.

מומלץ ל:

לשיקום גגות ומערכות איטום ישנות כמו מערכות אלסטומריות)  אקריליות, פוליאוריטניות,  ביטומניות ,( גגות מתכת (פח, איסכורית ( יריעות ביטומן, זפת, ביטומן, סיד, פנלים מבודדים, יריעות פלסטיות למיניהן (EPDM, Hypalon®, TPO/CPA) בטון, בטון קל-בטקל, אספלת, אסבסט, פיברגלס, עץ, קצף פוליאוריטני ומשטחים/ציפויים רבים נוספים, כאשר פני השטח יציבים וללא חלקים רופפים.

סגור

 

ערבוב:
יש לערב היטב לפני ותוך כדי השימוש. מומלץ לערבב בעזרת מערבל חשמלי.

דילול:
אין לדלל מוצר זה.

פריימר/שכבת יסוד:
לשכבת סיליקון קודמת אין צורך ליישם פריימר/שכבת יסוד לפני. על כל שאר המשטחים יש ליישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי.

כושר כיסוי:
6.4 מ”ר לגלון.  32 מ”ר לפח של 5 גלון 18.93) ליטר(  בעובי שכבה יבשה של 0.6 מ”מ. כושר כיסוי בפועל יכול להשתנות בהתאם לפני השטח עליהם מיושם החומר, שיטת ואופן היישום.

זמן ייבוש:
ניתן ליישום עד שעה לפני הגשם.ייבוש סופי 24-48 שעות. זמן ייבוש תלוי בטמפרטורה ואחוזי הלחות באוויר.

הכנת פני השטח:
וודא תקינות הניקוז והמרזבים, שיפועי זרימה ורולקות מעוגלות בכל מפגש של משטח אנכי ואופקי.

הכנת גג עם יריעות ביטומניות ישנות:

 • רתך מחדש אזורים שנפתחו או התרוממו מהתשתית ומיריעות סמוכות. יש לבצע תיקונים בקרעים וחורים ביריעות ע”י ריתוכם וחיבור טלאי מעליהם. התנפחויות יש לחתוך בצורת X, אפשר ייבוש מלא ורתך מחדש עם טלאי מעל בחפיפה של 20 ס”מ לפחות מעבר לחיתוכים.
 • הסר כל שאריות או גרגירי אגרגט רופפים אם קיימים, אבק, שומנים ולכלוכים, ונקה היטב על ידי שטיפה בלחץ מים והמתן לייבוש מלא.
 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על פי ההוראות בגב המוצר. ואפשר ייבוש של 6 שעות.

 הכנת גג בטון, בטקל, זפת, סיד, ביטומן או עם ציפוי אקרילי או פוליאוריטני ישן:

 • ווודא פני שטח יציבים וצמודים לתשתית.
 • הסר ונקה היטב כל שאריות, חלקים רופפים או גרגירי אבק, לכלוכים, שומנים על ידי שטיפה בלחץ מים ומסיר שומנים מתאים והמתן לייבוש מלא.
 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על פי ההוראות בגב המוצר. ואפשר ייבוש של 6 שעות.

 הכנת גג איסכורית:

 • יש לשטוף את הגג היטב מכל לכלוך, אבק, שאריות ושומנים במים ולהמתין לייבוש מלא.
 • יש ליישם על החיבורים והחפיפה באורך הלוחות גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” ואפשר ייבוש של 4 שעות. בחיבורים ובחפיפה לרוחב הלוחות יש להצמיד סרט אטימה גאקופלקס S66 וליישם מעליו גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” ואפשר ייבוש של 4 שעות.
 • יישם על כל הברגים ובמרווחים אחרים גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” ואפשר ייבוש של 4 שעות. על ברגים חלודים ניתן ליישם לפני לכה למתכת עוצרת חלודה של חברת Owatrol.
 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על פי ההוראות בגב המוצר. ואפשר ייבוש של 6 שעות.

 הכנת רולקות, חיבורים, תפרים וסדקים:

 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על כל השטח כולל כל החיבורים, תפרים וסדקים על פי ההוראות בגב המוצר.  ואפשר ייבוש של 6 שעות לפני יישום מערכת גאקופלקס.
 • על חיבורים,  תפרים וסדקים עם סיכוי לתזוזה קלה יש ליישם במריחה רצועה של גאקופלקס“ SF2000 סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות,  תפרים וחיבורים” ברוחב של 10 ס”מ לפחות.
 • על חיבורים, תפרים וסדקים עם סיכוי לתזוזה גבוהה יש להצמיד תחילה סרט אטימה גאקופלקס S66 וליישם מעליו במריחה רצועה של גאקופלקס“ SF2000 סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים”  ברוחב של 10 ס”מ לפחות.
 • על רולקות, חיבור אלמנטים ומתקנים אחרים בגג כמו צינורות אוורור וקצוות טבעיים אחרים יש ליישם גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” לגובה/רוחב של מינימום 10ס”מ מכל כיוון או עד לקצה אפשרי.

אופן היישום:
יישם את החומר כמו שהוא בעזרת מברשת או רולר אורך שיער ½ אינץ’. ליישום בספריי השתמש בחומר כמו שהוא. פנה אלינו (סאן דק, 1-700-70-71-10) להוראות וספסיפיקציות יישום בהתזה. ביישום בטמפרטורות נמוכות יש לשמור על החומר במיכל בטמפרטורה של מעל °C 18. אין ליישם אם צפוי גשם בתוך שעה מרגע היישום. ליישום בטמפרטורות של מתחת ל-°C 0 או מעל °C 49 צרו עמנו קשר.

על פני שטח חלקים, יישם שכבה אחת לפי 1 ליטר לכל 1.7 מ”ר ( 1גלון ל-6.4 מ”ר) בכדי להשיג עובי שכבה יבשה של 0.6 מ”מ.

 • על פני שטח מחוספסים ומגורענים יישם 2 שכבות נפרדות לפי 1 ליטר לכל 2.5 מ”ר (1 גלון ל- 9.3 מ”ר). אפשר לשכבה הראשונה להתייבש לפחות 4 שעות בטמפרטורה של °C 13 או למעלה מכך, או עד שניתן לצעוד עליו בבטחה. (החומר מתייבש במגע עם לחות. בתנאי לחות גבוהים זמני הייבוש יתקצרו). יישם שכבה שניה בתוך 4-48 שעות.
 • מרח את כל פני השטח כולל את כל החיבורים, תפרים ורולקות. בקירות ומעקות בהיקף הגג יש לעלות עד לקצה העליון שלהם וגם על החלק האופקי שלהם להמשכיות שכבת האיטום.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך סה"כ:

 1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
 2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
 3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברהיט, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
 4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

יש לך שאלה?

מוצרים נוספים מהקטגוריה: