בלאק גק' אטום לתמיד - משחת איטום גגות מחוזקת לפינות תפרים וחיבורים

Black Jack Eterna Kote Patch & Repair

בלאק גק' אטום לתמיד - משחת איטום גגות מחוזקת לפינות תפרים וחיבורים Black Jack Eterna Kote Patch & Repair

בגג שלכם יש חורים? קרעים? סדקים? משחת האיטום בלאק ג'ק מיועדת בדיוק לכך – ליישר לפלס ולגשר על הסדקים כדי שאיטום הגג יחזיק מעמד.

 • מתקנת ואוטמת סדקים ופתחים בגגות
 • חומר אטימה פרמיום
 • גמישות מצוינת לאחר הייבוש
 • תיקון עמיד וארוך טווח
 • הופכת כל גג עם תפרים, חיבורים ופינות לפני שטח אחידים, חלקים ומתאימים לשכבת איטום עליונה.
 • עמידה לחלוטין במים עומדים
 • לבן מבריק

כללי:

משחת איטום מקצועית ועמידה במיוחד מסיליקון מועשר בסיבים מחזקים. מעניקה הגנה ואטימה יוצאת דופן מפני האלמנטים. לתיקון ועצירת נזילות במערכות איטום או תשתיות לקויות. למוצר זה היצמדות (אדהזיה) מצוינת לרוב חומרי הבניה והתשתיות. בעל גמישות גבוהה ומתרחב ומתכווץ בשינויי טמפרטורה מבלי להיסדק או להיקרע.

אידיאלית לחיזוק אזורים שמועדים לכשל במערכות איטום כמו חיבורים, תפרים ופינות. מתגברת על סדקים, פני שטח לא מפולסים, תפרים וחיבורים והופכת כל גג למשטח אחד ואחיד שמוכן לציפוי בשכבת איטום עליונה. עשוי מ-100% סיליקון.

מומלץ ל:

הכנת גג לפני איטום. חיזוק האיטום במקומות כמו חיבורים, פינות, סדקים, חורים ותפרים. לשיקום גגות ומערכות איטום ישנות כמו מערכות אלסטומריות)  אקריליות, פוליאוריטניות,  ביטומניות ,( גגות מתכת (פח, איסכורית ( יריעות ביטומן, זפת, ביטומן, סיד, פנלים מבודדים, יריעות פלסטיות למיניהן (EPDM, Hypalon®, TPO/CPA) בטון, בטון קל-בטקל, אספלט, אסבסט, פיברגלס, עץ, קצף פוליאוריטני ומשטחים/ציפויים רבים נוספים, כאשר פני השטח יציבים וללא חלקים רופפים.

סגור

הכנת פני השטח:
נקה היטב וביסודיות בעזרת לחץ מים (גרניק) את פני השטח והסר לכלוך עקשן ושומני בעזרת חומר ניקוי מתאים או מסיר שומנים. אם קיים עובש, יש להסירו בעזרת אקונומיקה מדוללת במים ( 1/3 אקונומיקה 2/3 מים). יש לאפשר ייבוש של לפחות 24 שעות. יש לוודא כי פני השטח נשטפו היטב, כל שאריות חומרי הניקוי נשטפו ופני השטח יבשים לחלוטין לפני יישום החומר.

הוראות יישום:
יש לערבב היטב לפני השימוש.  יש לוודא שעל פני השטח אין שאריות של טל או לחות כלשהי ושפני השטח יבשים לחלוטין.
מריחה: יישם בעזרת שפכטל, כף טייחים או מברשת. יש לגלוש 5-10 ס"מ מעבר לאזור אותו מתקנים. הצמד סרט בד פוליאסטר לחיזוק התיקון ומרח שכבת סרט איטום נוזלי נוספת על גבי סרט הפוליאסטר. אפשר 2 שעות לייבוש לפני יישום חשיפה לגשם.

כושר כיסוי: למיכל זה של 3.4 ליטר הינו 11.5 מ"ר.

ניקוי כלי עבודה: יש לנקות כלי עבודה מיידית עם ספירט מינרלי.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום בעזרת image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
11.5 מ"ר ל-3.4 ליטר מברשת 1-48 מעלות צלזיוס 2 שעות לגשם טרפנטין מינרלי 3.4 ליטר
שק זילוף
כף טייחים
שפכטל

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה: