סים-סיל משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים

GacoFlex SF2000 SeamSeal

סים-סיל משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים GacoFlex SF2000 SeamSeal

 • משחת איטום מחוזקת בסיבי פוליאסטר על בסיס סיליקון לפינות, תפרים וחיבורים.
 • משמשת כחיזוק מתחת למערכת איטום גאקופלקס- ממברנת סיליקון לאיטום והלבנת גגות.
 • יישום קל בעזרת מברשת.
 • סים סיל הופך גג עם תפרים, חיבורים ופינות לפני שטח אחידים, חלקים ומתאימים לשכבת איטום עליונה.

כללי:

משחת סיליקון נטולת ממיס, מעושרת בסיבים מחזקים, ניצמדת לחיבורים, תפריםושער אלמנטים בגג ביישום פשוט במריחה. סים-סיל מתגבר על סדקים, פני שטח לא מפולסים, תפרים וחיבורים והופך כל גג למשטח אחד אחיד שמוכן לציפוי בשכבת איטום עליונה. עשוי מ-100% סיליקון. יישום פשוט בעזרת מברשת, רולר או שק זילוף הופך את מלאכת הכנת הגג לאיטום למהירה וקלה. סים-סיל הוא אלטרנטיבה אפקטיבית לאיטום מפני מים לסרטי איטום והדבקה קונבנציונליים בתיקון ואיטום גג. יכול גג לשמש כתחליף להרבה משימות בעזרת חומרי איטום והדבקה רגילים בטיובות. יישום קל, עמידות, אפקטיביות וחסכוני. לסים-סיל יש את הכל!

 

מומלץ ל:

הכנת גג לפני איטום. חיזוק האיטום במקומות כמו חיבורים, פינות, סדקים, חורים ותפרים.

סגור

ערבוב:

יש לערב היטב לפני ותוך כדי השימוש. מומלץ לערבב בעזרת מערבל חשמלי.

דילול:

אין לדלל מוצר זה.

פריימר/שכבת יסוד:

לשכבת סיליקון קודמת אין צורך ליישם פריימר/שכבת יסוד לפני. על כל שאר המשטחים יש ליישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי.

כושר כיסוי:

22.86-30.48  מטר אורך לגלון או 450 ברגים/חיבורים. 

זמן ייבוש:

יש לאפשר ייבוש של 4 שעות בטמפרטורה של °C 13 או מעל לכך לפני יישום גאקופלקס- ממברנת סיליקון לאיטום והלבנת גגות. המשחה מתייבת במגע עם לחות. תנאי לחות נמוכים זמני הייבוש עלולים להתארך. יש ליישם שכבה עליונה בין 4-48 שעות מהיישום.

הכנת פני השטח:

וודא תקינות הניקוז והמרזבים, שיפועי זרימה ורולקות מעוגלות בכל מפגש של משטח אנכי ואופקי.

הכנת גג עם יריעות ביטומניות ישנות:

 • רתך מחדש אזורים שנפתחו או התרוממו מהתשתית ומיריעות סמוכות. יש לבצע תיקונים בקרעים וחורים ביריעות ע”י ריתוכם וחיבור טלאי מעליהם. התנפחויות יש לחתוך בצורת X, אפשר ייבוש מלא ורתך מחדש עם טלאי מעל בחפיפה של 20 ס”מ לפחות מעבר לחיתוכים.
 • הסר כל שאריות או גרגירי אגרגט רופפים אם קיימים, אבק, שומנים ולכלוכים, ונקה היטב על ידי שטיפה בלחץ מים והמתן לייבוש מלא.
 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על פי ההוראות בגב המוצר. ואפשר ייבוש של 6 שעות.

 

הכנת גג בטון, בטקל, זפת, סיד, ביטומן או עם ציפוי אקרילי או פוליאוריטני ישן:

 • ווודא פני שטח יציבים וצמודים לתשתית.
 • הסר ונקה היטב כל שאריות, חלקים רופפים או גרגירי אבק, לכלוכים, שומנים על ידי שטיפה בלחץ מים ומסיר שומנים מתאים והמתן לייבוש מלא.
 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על פי ההוראות בגב המוצר. ואפשר ייבוש של 6 שעות.

 

הכנת גג איסכורית:

 • יש לשטוף את הגג היטב מכל לכלוך, אבק, שאריות ושומנים במים ולהמתין לייבוש מלא.
 • יש ליישם על החיבורים והחפיפה באורך הלוחות גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” ואפשר ייבוש של 4 שעות. בחיבורים ובחפיפה לרוחב הלוחות יש להצמיד סרט אטימה גאקופלקס S66 וליישם מעליו גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” ואפשר ייבוש של 4 שעות.
 • יישם על כל הברגים ובמרווחים אחרים גאקופלקס SF2000 “סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים” ואפשר ייבוש של 4 שעות. על ברגים חלודים ניתן ליישם לפני לכה למתכת עוצרת חלודה של חברת Owatrol .
 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על פי ההוראות בגב המוצר. ואפשר ייבוש של 6 שעות.

 

הכנת רולקות, חיבורים, תפרים וסדקים:

 • יישם את הפריימר GacoFlex E5320 פריימר אפוקסי דו רכיבי על כל השטח כולל כל החיבורים, תפרים וסדקים על פי ההוראות בגב המוצר.  ואפשר ייבוש של 6 שעות לפני יישום מערכת גאקופלקס- ממברנת סיליקון לאיטום והלבנת גגות.
 • על חיבורים,  תפרים וסדקים עם סיכוי לתזוזה קלה יש ליישם במריחה רצועה של גאקופלקס“ SF2000 סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות,  תפרים וחיבורים” ברוחב של 10 ס”מ לפחות.
 • על חיבורים, תפרים וסדקים עם סיכוי לתזוזה גבוהה יש להצמיד תחילה סרט אטימה גאקופלקס S66 וליישם מעליו במריחה רצועה של גאקופלקס“ SF2000 סים סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים”  ברוחב של 10 ס”מ לפחות.
 • על רולקות, חיבור אלמנטים ומתקנים אחרים בגג כמו צינורות אוורור וקצוות טבעיים אחרים יש ליישם גאקופלקס SF2000 “ סים-סיל- משחת איטום מחוזקת לפינות, תפרים וחיבורים”  לגובה/רוחב של מינימום  10ס”מ מכל כיוון או עד לקצה אפשרי.

 

 

אופן היישום:

מרח בעזרת מברשת, רולר, מסטרינה או שק זילוף. ליישום בטמפרטורות נמוכות יש לשמור על החומר בטמפרטורה של °C 18. אין ליישם אם צפוי גשם כשעה מהיישום. ליישום בטפרטורה של מתחת לאפס או מעל °C 49 צרו עמנו קשר (סאן דק 1-700-70-71-10)

נתונים טכנים ומחשבון שטח

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך סה"כ:

 1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
 2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
 3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברהיט, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
 4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

יש לך שאלה?

מוצרים נוספים מהקטגוריה: