איטום והדבקה על בסיס לטקס

Lasticaulk

איטום והדבקה על בסיס לטקס Lasticaulk

כללי:

חומר איטום על בסיס לטקס, בעל יכולת הדבקה מצוינת. שומר על צבעו, גמיש, מתחבר עם חומרים רבים כגון עץ, בטון, מתכת וזכוכית. ניתן לצבוע מעל החומר. שימוש בחומר בעזרת אקדח. אינו מומלץ למוצרי מרינה ויאכטות ולשימוש במשטחים שהם מתחת לפני הים או על פני הקרקע.

יתרונות: מגן מפני רטיבות ונזילות. בעל עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר שונים, טחב ועובש. 

מומלץ ל:

שימוש פנימי וחיצוני. מתחבר מצוין לעץ, בטון, מתכת, רצפות וזכוכית.

סגור

על פני השטח להיות יבשים ונקיים מלכלוך, שמן, אבק סבון וחומר אטימה ישן. יש לחבר את השפופרת לאקדח, ללחוץ על הלשונית כדי למלא את חלקה העליון ולמרוח את החומר במקומות הדרושים. חומר זה נמרח בקלות ואפשר להשתמש באצבעות או במטלית לחה כדי להחליקו ולקבל התוצאה הרצויה. לפני הייבוש הסופי יש להסיר שאריות חומר באמצעות בד רטוב. במידת הצורך אפשר למרוח מעליו שכבת צבע. 

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
11 מ' אורך ברוחב פס 0.7 מ"מ אקדח מעל 10 מעלות צלזיוס. 12 שעות מים וסבון 310 מ"ל
בתנאים קשים: 36-24 שעות

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה: