צורב ומנקה אבן ובטון

Drylok Etch & Cleaner

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
 • מכין אבן, בטון ומתכות מגלוונות להיצמדות וספיגה מטיביים של צבעים וציפויים.
 • פותח את הנקבוביות בפני השטח ומחספס אותם.
 • מסיר שומנים וכתמים קשים.
 • מסיר ומנטרל פריחת מלח.
 • יישום קל עם מרסס.

כללי:

ניקוי אבן ובטון יסודי לפני צביעה או יישום סילר. מנקה בטון ואבן מכל סוג, כולל אבן טבעית מבלי לפגוע במשטח. מכין אבן, בטון ומתכות מגלוונות להיצמדות וספיגה מיטביים של צבעים וציפויים.
צורב, מחספס ומנקה משטחי בטון, אבן, טיח, בריקים, אריחים ומתכות מגלוונות כהכנה לפני צביעה, להיצמדות וספיגה מיטביים של צבעים וחומרי גמר למיניהם. מסיר ביעילות פריחת מלח 'efflorescence' (אבקה לבנה דמוית מלח)

מומלץ ל:

משטחי בטון, רצפות בטון, לבנים, אבנים למיניהם, טיח וקירות בטון. לניקוי מדרכות, רצפת חניה, מרתפים, שטחי בריכה, מגרשי טניס ופטיו.

חנויות המוכרות מוצר זה בחנות אינטרנטית:

החנויות להלן מוכרות את מוצרי סאן דק המקוריים, בגוונים מדויקים ולנוחותכם עם אפשרות משלוח עד הבית.
מחיר המוצר נקבע על ידי החנויות עצמן.

סגור

הכנת פני השטח:
על פני השטח להיות נקיים לחלוטין מלכלוך או אבק.
יישום:
יש לעבוד עם חומר זה כאשר הטמפרטורה מעל 10° צלזיוס. יש לכבוש משקפי הגנה, כפפות גומי ונעלי הגנה. יש לדאוג שפני השטח יהיו לחים לפני היישום (ללא שלוליות ועודפי מים). ניתן ליישם את הצורב ומנקה אבן ובטון בעזרת מרסס העמיד בחומצות או מברשת סינטטית. אין לשפוך את החומר במקום אחד ולאחר מכן לפזר אותו עם מברשת או רולר. בעזרת מטאטא שערות סינטטיות קשיח, יש לקרצף קלות את החומר לתוך פני השטח עד שפעולת ההקצפה מסתיימת. אם הצורב ומנקה בטון אינו מקציף, זה סימן שיש על פני השטח שכבת הגנה או איטום כלשהי. יש להסיר שכבה זו באמצעות מסיר צבע וגימורים או באמצעים מכניים. יש לשטוף היטב 3 פעמים ולהסיר ביסודיות שאריות של התמיסה בעזרת זרם המים החזק ביותר שברשותכם תוך כדי פעולת קרצוף להוצאת כל התמיסה מפני השטח. לאחר הייבוש יש לבדוק את מידת ספיגת פני השטח על ידי טפטוף טיפות מים. טיפות המים צריכות להיספג במהירות לפני השטח. אם טיפות המים לא נספגו במהירות יש לחזור על הפעולה שנית. יש לאפשר לפני השטח להתייבש באופן מלא לפני יישום כל צבע או חומר גמר כלשהו. פני שטח שהוכנו כראוי צריכים להרגיש כמו נייר שיוף ממוצע (גרעין 120).
הגבלות:
אין ליישם על פני שטח צבועים או עם חומר איטום כדוגמת סילר.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
14 מ"ר לגלון מברשת פלסטיק 30-5 מעלות צלזיוס 24 שעות מים וסבון מיד לאחר היישום גלון (3.78 ליטר)

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים