צבע לבטון ורצפות

Concrete Floor Paint

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
 • מגן על הבטון ועמיד בפני תנאי מזג אויר קשים, תנועת כלי רכב, כימיקלים ביתיים, דלקים, שמנים ושחיקה.
 • לצביעה על בטון חדש או בטון שנצבע בעבר.
 • ללא צורך בפריימר.
 • עמיד בפני תנועת צמיגים חמים.
 • ניקוי כלים קל עם מים.     

כללי:

צבע לבטון Drylok Concrete Floor Paint על בסיס מים, פותח במיוחד כדי להגן ולייפות רצפות בבית ובתעשיה. מתאים לשימוש פנימי וחיצוני. ללא צורך ביסוד, אינו מחליק, ללא ברק ומתיבש במהירות. מתאים למקומות ציבוריים ועמיד בתנאי מזג אוויר קשים, לתנועה קלה של כלי רכב, בעל עמידות לכימיקלים ביתיים, לדלק ולשמנים. פורמולצית הצבע מותאמת לרמת P.H הזהה לזה של בטון ולכן הצבע לא יתקלף, זאת בניגוד לצבעי רצפה אחרים.  בגימור מט.

מומלץ ל:

לשימוש חיצוני ופנימי. רצפות בטון, חניות, מדרכות וכבישי גישה, שבילים, משטחי בטון, חנויות, מדרגות, מרפסות, לבנים, בטון חשוף, בריקים, אבנים משתלבות, אבנים טבעיות ועוד.

חנויות המוכרות מוצר זה בחנות אינטרנטית:

החנויות להלן מוכרות את מוצרי סאן דק המקוריים, בגוונים מדויקים ולנוחותכם עם אפשרות משלוח עד הבית.
מחיר המוצר נקבע על ידי החנויות עצמן.

גוונים

סגור

* הגוונים המוצגים הינם להמחשה בלבד. תיתכן סטיה בין מסך למסך וכן בין המסך למציאות


מניפת :

Aqua Smoke UG 935
Bamboo Beigh UG 911
Black UG 925
Caramel UG 912
Chocolate UG 926
Corundum UG 927
Deep Charcoal UG 913
Dover Gray UG 914
Ebony Gray UG 929
Gibraltar Gray UG 930
Goerge Town Gray UG 915
Gull UG 916
Medium Blue UG 917
Mullion Gray UG 928
Olive Green UG 918
Persian Gray UG 919
Pewter UG 933
Platinum UG 920
Sandstone UG 921
Soft Gray UG 922
Spruce UG 923
Terra Cotta UG 924
Wedgwood UG 934
White UG 910
Woodchuck UG 932

סגור

הכנת פני השטח:
הצלחת פרויקט הצביעה תלויה במידת ואיכות ההכנה שתבוצע לפני השטח. יש להסיר כל לכלוך, גריז, וקס, שמן, אבק, סבון, עובש או חלקים רופפים ומתקלפים עם מגרדת, מברשת ברזל או מברשת ניקוי קשיחה. גריז, וקס, שמנים או כתמים יש להסיר גם בעזרת Drylok Concrete Cleaner Degreaser על פי הוראות היצרן. לאחר מכן, יש לשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים ולאפשר ייבוש מלא של פני השטח. אם הניקיון מבוצע במכונה לשטיפת מים בלחץ, אין לעבור לחץ של 1750 PSI בכדי להימנע מפגיעה בבטון. זכרו, בטון הוא חומר סופג. שטיפה בלחץ וניקיון כללי עלולים לגרום להיווצרות לחות בתוך הבטון. לבדיקה אם קיימת לחות לכודה בתוך הבטון יש להצמיד לבטון היטב נייר אלומיניום בגודל של 20X20 ס"מ עם נייר דבק מכל ארבעת קצוות הדף. יש להסיר לאחר 24 שעות, אם הצטברו מים על פני נייר האלומיניום בצד שפנה לבטון, יש להמתין זמן נוסף לייבוש ולחזור על הבדיקה.
על משטח הבטון להיות יבש ומחוספס ברמה זהה לנייר שיוף 150. פני שטח חלקים במיוחד או מבריקים יש לצרוב בעזרת חומצה ייעודית (ראה בהמשך) או לשייף מכנית לשם היצמדות והידבקות תקינה של הצבע לפני השטח. יש לאפשר לבטון חדש להתייבש ולהתאקלם 30-60 יום לפני הצביעה.

הכנת משטח בטון פנימי או בטון שנצבע בעבר: על פני השטח להיות נקיים לחלוטין ויש להסיר חלקים רופפים וצבע מתקלף בעזרת מגרדת או מברשת ברזל. יש לצרוב פני שטח צבועים ומבריקים על פי ההוראות בהמשך. פני שטח שצבועים בצבע אפוקסי כלשהו או בטון שכוסה בשכבת הידוק ועמידות כנגד שחיקה כדוגמת קורודור חייבים לעבור קרצוף מכני יסודי לפני יישום צבע זה.
צריבה בעזרת חומצה: צריבה בעזרת חומצה תיצור פני שטח נקבוביים ("מחוררים") יותר על ידי המסה של מינרלים מסוימים בשכבה העליונה של פני השטח, לחדירה והיצמדות טובה יותר של הצבע. לצריבת הבטון יש להשתמש ב- Drylok ETCH לפי ההוראות היצרן, עד שפני השטח יראו וירגישו כמו נייר שיוף 150. ניתן לחזור על הפעולה עד לקבלת התוצאה הרצויה. ניתן לבדוק את רמת ספיגת הבטון על ידי טפטוף טיפות מים באזורים שונים על פני השטח. אם המים נספגים באופן מידי, פני השטח מוכנים לצביעה. אם המים אינם חודרים תדרש צריבה נוספת או שיוף מכני נוסף.
חשוב: יש לשטוף היטב את הצורב בטון/חומצה מעל פני השטח. חומצה אשר תתייבש על גבי פני השטח תמנע מהצבע לחדור היטב ולהתייבש כמו שצריך. על פני השטח להיות יבשים לחלוטין. אין לישם על פני שטח לחים. ביישום חיצוני, אין ליישם אם צפוי גשם ב-24 שעות שלאחר מכן. באזורים בהם היתה קיימת פריחה לבנה דמוית מלח (האופיינית לבטון) על פני השטח מומלץ ליישם שכבה של Drylok Concrete Protector לפני יישום הצבע.

הכנת משטחי בטון בחניות, מוסכים פרטיים ובטון חיצוני: על פני השטח להיות נקיים לחלוטין ויש להסיר כל צבע קודם. יש ליישם על בטון חשוף. לפני שטח אשר חשופים לתנועה כבדה או שהינם חלקים במיוחד יש לבצע צריבה על פי ההוראות מעלה.

אופן היישום:

 1. יש לערבב היטב לפני ותוך כדי העבודה.
 2. יש לכסות אזורים שברצונכם להגן עליהם.
 3. יש ליישם כאשר הטמפרטורה באוויר ושל פני השטח היא מעל 10 מעלות צלזיוס במהלך הצביעה וכ-4 שעות לאחר מכן.
 4. יש ליישם שכבה אחידה ולהימנע משלוליות או יישום צבע עודף על פני השטח.

יישום על פני בטון פנימי או בטון שנצבע בעבר:
5. יש ליישם שכבה ראשונה בעזרת מברשת ניילון/פוליאסטר איכותית או רולר אורך שיער "1/4. לפני שטח שאינם צבועים בצבע קודם יש לדלל את השכבה הראשונה ב-470 מ"ל מים על כל גלון (3.785 ליטר) צבע, יחס של 1:8 (1 מים 8 חומר), לפני שטח שצבועים בצבע קודם והינו במצב טוב, יש ליישם ללא דילול.
6. שכבה שניה יש ליישם לאחר 4 שעות ייבוש של השכבה הראשונה, ללא דילול.
 
יישום בחניות, מוסכים פרטיים ובטון חיצוני:
5. שכבה ראשונה יש לדלל ב-470 מ"ל מים על כל גלון (3.785 ליטר) צבע, יחס של 1:8 (1 מים 8 חומר), וליישם את הצבע בעזרת מברשת ניילון/פוליאסטר איכותית.
6. שכבה שניה יש ליישם לאחר 4 שעות ייבוש של השכבה הראשונה, ללא דילול, בעזרת מברשת או רולר אורך שיער "1/4.
 

זמן ייבוש:

30 דקות עד שעה למגע, 4 שעות לתנועה קלה של הולכי רגל, 24 שעות לתנועה כבדה ו-5 ימים לתנועת כלי רכב. טמפרטורה, לחות ושכבת צבע עבה ישפיעו על זמני הייבוש.

 

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
גלון בשכבה אחת :46-55 מ"ר בממוצע שכבה ראשונה: מברשת מעל ל-10 מעלות צלזיוס ופחות מ-60% לחות בין שכבות: 4 שעות מים וסבון 1 גלון (3.78 ליטר)
גלון ב-2 שכבות: 25-30 מ"ר בממוצע שכבה שנייה: מברשת או רולר להליכה: 24 שעות
לתנועת כלי רכב: 5 ימים

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים