דריילוק סילר - מבריק/מראה רטוב

DRYLOK Wetlook

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
דריילוק סילר - מבריק/מראה רטוב DRYLOK Wetlook
 • מעניק הגנה שקופה מפני פגעי מזג האוויר, מים, שמנים, מלחים, כימיקלים, התפוררות והתיישנות האבן או הבטון.
 • מתאים לבטון חשוף או צבוע.
 • מעשיר ומעמיק את המראה הטבעי של האבן או הבטון.
 • לשימוש חיצוני ופנימי.
 • ניקוי כלים קל עם מים וסבון.

כללי:

סילר אקרילי שקוף על בסיס מים שאינו מצהיב. לשימוש פנימי וחיצוני, לפני שטח אופקיים או אנכיים. מעשיר ומעמיק את המראה הטבעי של האבן/בטון ומעניק הגנה חזקה מפני פגעי מזג האויר, מים, שמנים, מלחים, כימיקלים, התפוררות, פריחה לבנה דמוית מלח האופיינית בבטון והתיישנות האבן או הבטון. הטכנולוגיה הייחודית לחברת דריילוק Saltlok® Technology חודרת לעומק פני השטח ומעניקה עמידות מתקדמת בפני כתמים המאפיינים והמופיעים בדרך כלל על אבנים, בריקים, בלוקים ובטון. Wetlook (ווטלוק) אוטם בטון ואבן חשופים מפני, מים, אבק, כתמים וסדקים בפני השטח. Wetlook (ווטלוק) יאטום, יחייה ויחזיר את הברק לבטון חשוף או צבוע.

חנויות המוכרות מוצר זה בחנות אינטרנטית:

החנויות להלן מוכרות את מוצרי סאן דק המקוריים, בגוונים מדויקים ולנוחותכם עם אפשרות משלוח עד הבית.
מחיר המוצר נקבע על ידי החנויות עצמן.

מומלץ ל:

לשימוש חיצוני ופנימי. אידאלי לשטחים אופקיים ואנכיים. חניות, מדרכות, כבישי גישה, שבילים, משטחי בטון, חיפויי קירות, מרפסות, לבנים, בטון חשוף, בריקים, צפחה, טרצו, אבנים טבעיות ומלאכותיות ועוד. אינו מתאים לכל סוגי השיש. יש לבדוק את מידת חדירת החומר לשיש או להתייעץ עמנו לפני היישום.
 

סגור
הכנת פני השטח:
הצלחת הפרוייקט תלויה במידה ואיכות ההכנה שתבוצע לפני השטח. יש להסיר כל לכלוך, גריז, וקס, שמן, אבק, סבון, עובש או חלקים רופפים ומתקלפים עם מגרדת, מברשת ברזל או מברשת ניקוי קשיחה. גריז, וקס, שמנים או כתמים יש להסיר גם בעזרת Drylok Concrete Cleaner&Degreaser על פי הוראות היצרן. לאחר מכן, יש לשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים ולאפשר ייבוש מלא של פני השטח. אם הניקיון מבוצע במכונה לשטיפת מים בלחץ, אין לעבור לחץ של 1750 PSI בכדי להימנע מפגיעה בבטון. זכרו, בטון הוא חומר סופג. שטיפה בלחץ וניקיון כללי עלולים לגרום להיווצרות לחות בתוך הבטון. לבדיקה אם קיימת לחות לכודה בתוך הבטון יש להצמיד לבטון היטב נייר אלומיניום בגודל של 20X20 ס"מ עם נייר דבק מכל ארבעת קצוות הדף. יש להסיר לאחר 24 שעות, אם הצטברו מים על פני נייר האלומיניום בצד שפנה לבטון, יש להמתין זמן נוסף לייבוש ולחזור על הבדיקה. 
 
"פריחה לבנה" (דמוית אבקת מלח המאפיינת בטון או אבנים חשופות) יש להסיר בעזרת צורב בטון Drylok ETCH על פי הוראות היצרן ולשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים. 
 
משטח בטון שהוכן כראוי צריך להיות יבש ומחוספס ברמה זהה לנייר שיוף 150. אם פני השטח נותרו חלקים יש לצרוב בעזרת חומצה ייעודית כמו Drylok ETCH לשם חדירה והיצמדות תקינה של הסילר לפני השטח.
 
ניתן לבדוק את רמת ספיגת הבטון על ידי טפטוף טיפות מים באזורים שונים על פני השטח. אם המים נספגים באופן מידי, פני השטח מוכנים לצביעה. אם המים אינם חודרים תדרש צריבה נוספת. חשוב: יש לשטוף היטב את הצורב בטון/חומצה מעל פני השטח. חומצה אשר תתייבש על גבי פני השטח תמנע מה- Wetlook (ווטלוק) לחדור היטב ולהתייבש כמו שצריך. על פני השטח להיות יבשים לחלוטין. אין ליישם על פני שטח לחים. ביישום חיצוני, אין ליישם אם צפוי גשם ב-48 שעות שלאחר מכן. יש לאפשר לבטון חדש או תיקוני בטון חדשים להתייבש לפחות 24 שעות לפני יישום הסילר  Wetlook (ווטלוק).
 
אופן היישום:
 1. יש לערבב היטב לפני ותוך כדי העבודה. אין לנער!
 2. יש לכסות אזורים שברצונכם להגן עליהם. 
 3. יש ליישם כשהטמפרטורה באוויר ושל פני השטח היא מעל 10 מעלות צלזיוס, והלחות היחסית היא פחות מ-60%.
 4. ה-Wetlook (ווטלוק) בעל מראה חלבי במיכל אם כי הוא מתייבש שקוף לחלוטין.
 5. יש ליישם בעזרת מברשת, רולר, פד או התזה.
 6. יש ליישם שכבה אחידה ולהימנע משלוליות או יישום חומר עודף על פני השטח.
 7. יש ליישם 2 שכבות לפחות. על פני שטח נקבוביים ("מחוררים") במיוחד יתכן וידרשו שכבות נוספות.
 8. יש להמתין 4 שעות לייבוש בין שכבות.
   
*ביישום שכבות נוספות, תיווצר שכבת ברק ופני השטח עלולים להיות חלקים כאשר הם רטובים.
*ביישום בקרבה לבריכה או אזורים רטובים קיימת סכנת החלקה. יש לנקוט בזהירות.
 
סילר ה-Wetlook (ווטלוק) יכול להיות מייושם על פני שטח צבועים. אם כי, מעבר לההכנה השגרתית הנדרשת לפני השטח,  צבעים ישנים בעלי ברק חייבים לעבור שיוף עד להסרת הברק. יש לשאוב היטב כל שאריות אבק. לרוב המשטחים הצבועים קודם לכן תדרש רק שכבה אחת. 
 
דילול:
לרוב אין צורך בדילול הסילר. אולם, אם ברק גבוה אינו רצוי על פני שטח אטומים, חלקים, מרצפות טרצו, צפחה ובטון צפוף, חלק או צבוע קלות, ניתן לדלל את ה-Wetlook (ווטלוק) ביחס שווה עם מים פושרים (1 חומר עם 1 מים פושרים). יש לעשות ניסיון קטן בפינה נסתרת בכדי לראות את האפקט הסופי. 
 
זמן ייבוש:
6 שעות לתנועה קלה של הולכי רגל ו-24 שעות לתנועה כבדה. טמפרטורה, לחות ושכבת חומר עבה ישפיעו על זמני הייבוש.
 

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
גלון בשכבה אחת: 33 מ"ר בממוצע מברשת ניילון/פוליאסטר 35-10 מעלות למגע: 1 שעה מים וסבון 1 גלון (3.78 ליטר)
גלון ב-2 שכבות: 20-27 מ"ר בממוצע לשכבה שנייה: 4 שעות.
ייבוש מלא: 24 שעות
לתנועה כבדה: 96-72 שעות

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים