טרופי טק

Tropitech

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
טרופי טק Tropitech
 • צבע אקרילי שקוף לתנאים קיצוניים של שמש חזקה ושחיקה מרובה
 • ייבוש מהיר
 • 100% אקרילי
 • אידיאלי לכל סוגי העץ החיצוני
 • ניתן ליישם על עץ רטוב ובכך לסיים עבודת ניקיון וצבע ביום אחד

כללי:

צבע לעץ חיצוני המיועד לתנאים קיצוניים של שמש וקרינה חזקה, אזורים בהם יש שחיקה ותנועה רבה, מסביב לבריכות שחיה ובקרבת חוף הים. הטרופי טק הינו צבע אקרילי מתקדם המעניק גימור שקוף המדגיש את יופיו הטבעי של העץ תוך מתן הגנה איתנה וארוכת טווח. את הטרופי טק ניתן ליישם על עץ רטוב ובכך לסיים עבודת חידוש של הכנה, ניקיון וצביעה ביום אחד בלבד עם ייבוש מהיר במיוחד בין השכבות.

מומלץ ל:

משטחי עץ חיצוניים. משטחים אנכיים ואופקיים. עץ שטופל בלחץ (אימפרגנציה), עצים קשים ואקזוטיים ועצים רכים. דקים, מרפסות, חיפויים, פרגולות, גדרות, ריהוט וכל עץ חיצוני אחר.

סגור
הגוונים המוצגים הינם להמחשה בלבד. תיתכן סטיה בין המסך למציאות וכן בין מסך למסך. אנו ממליצים
לפנות לתצוגת הגוונים בחנויות.

הגוונים שלי:

לאיזו כתובת אימייל לשלוח לך את רשימת הגוונים שלך?
לחצו על ריבועי הגוונים למטה ובחרו את הגוונים המתאימים לכם,
השוו, בדקו וקבלו את הרשימה ישירות לדוא”ל שלכם.
Sedona סדונה

Sedona סדונה

Sedona סדונה

Sedona סדונה

סגור

על המשטח להיות נקי לחלוטין מלכלוך, שומנים,  אבק, צבע קודם או כל גורם זר אחר.
עץ חדש חייב לעבור הכנה בשטיפה של תמיסה המכילה "*®prepdeck הכנת דק לצביעה" ואקונומיקה עם מים.
אם נעשה שימוש במנקה עץ על בסיס חומצה יש לשטוף אותו היטב או לנטרל בעזרת מנטרל ומאזן חומציות לעץ.

עץ חדש:
הזמן האידאלי לצביעת עץ חיצוני הוא כ- 1-3 חודשים מיום התקנתו ולא לפני כן.
כל עץ חדש חייב לעבור הכנה בשטיפה של תמיסה המכילה "*®prepdeck הכנת דק לצביעה" מדולל ביחס של 1:4 ( 1  "*®prepdeck הכנת דק לצביעה" 4 תמיסה של מים ואקונומיקה) עם תמיסה של מים ואקונומיקה ביחס של 1:3 ( 1 אקונומיקה 3 מים) ולפי הוראות היישום הרשומות על ה"*®prepdeck הכנת דק לצביעה".
את התמיסה יש לשטוף בלחץ מים של מינימום 500 PSI שהם 35 בר. שים לב: אם העץ התכהה לאחר השימוש ב"*®prepdeck הכנת דק לצביעה" (תגובה לטאנינים בעץ), יש להבהירו בעזרת תמיסה של מים ואקונומיקה ביחס של 1:3 (1 אקונומיקה 3 מים). אין להשתמש במבהיר עץ על בסיס חומצה.

עץ שהתיישן כמה חודשים ולא טופל (עץ שהאפיר):
עץ שהתאקלם למעלה מ-3 חודשים, יש לנקות בעזרת *®prepdeck הכנת דק לצביעה" מדולל למקסימום ביחס של 1:20 עם תמיסה של אקונומיקה ומים ביחס של 1:3( 1 אקונומיקה 3 מים) יש קרצף קלות להחדרת החומר לעץ ולהשאיר את התמיסה על פי הוראות היישום הרשומות על ה"*®prepdeck הכנת דק לצביעה". דילול ה*®prepdeck הכנת דק לצביעה" תלוי ברמת הלכלוך שקיימת על פני השטח.
את התמיסה יש לשטוף בלחץ מים של מינימום 500 PSI שהם 35 בר. שים לב: אם העץ התכהה לאחר השימוש ב"*®prepdeck הכנת דק לצביעה" (תגובה לטאנינים בעץ), יש להבהירו בעזרת תמיסה של מים ואקונומיקה ביחס של 1:3 (1 אקונומיקה 3 מים). אין להשתמש במבהיר עץ על בסיס חומצה.

עץ שטופל בעבר (ששומן או נצבע בעבר):
טרופי טק מיועד להיות מיושם על פני שטח חשופים וללא חומר גמר קודם.
יש להסיר ביסודיות כל צבע, שמן או לכה בעזרת *®prepdeck הכנת דק לצביעה" או "*®DSP 800 מסיר כל צבע" לפי הוראות היישום** לפני ישום הטרופי טק.
לאחר מכן יש לשטוף היטב בלחץ מים של מינימום 500 PSI שהם 35 בר.
לאחר שכל הצבע/שמן הוסר יש להמשיך בהכנה על פי ההוראות ההכנה של "עץ חדש". שים לב: אם העץ התכהה לאחר השימוש ב"*®prepdeck הכנת דק לצביעה" (תגובה לטאנינים בעץ), יש להבהירו בעזרת תמיסה של מים ואקונומיקה ביחס של 1:3 (1 אקונומיקה 3 מים). אין להשתמש במבהיר עץ על בסיס חומצה.

לפני היישום של השכבה הראשונה של טרופי טק יש לוודא כי פני השטח קרירים למגע. אם פני השטח חמים, יש לקרר אותן בעזרת מים וליישם את השכבה הראשונה על עץ רטוב. יש לפזר ולהרחיק שלוליות מים לפני ובצמוד ליישום הטרופי טק. יש ליישם שכבות נוספות על פני שטח יבשים. אין להרטיב את פני השטח לאחר יישום השכבה הראשונה.

 1. אין לדלל. יש לערבב היטב לפני ותוך כדי השימוש.
 2. לאחר שפני השטח הוכנו על פי ההמלצות ונשטפו ביסודיות יש ליישם את השכבה הראשונה.
 3. יש לאפשר לשכבה הראשונה להתייבש. ( בממוצע 1-2 שעות ב-  23C֖)
 4. יש ליישם שכבה שניה ברגע שהשכבה הראשונה התייבשה.
 5. לאחר יישום השכבה השנייה יש לבחון את פני השטח. אם פני השטח בעלי מראה וברק אחיד - ישנה כמות מספקת של טרופי טק על פני השטח. אם פני שטח נראים לא אחידים ו"מעוננים" - יש ליישם שכבה שלישית.
 6. באזורים בעלי שחיקה מרובה ותנועה כבדה מומלץ ליישם שכבה שלישית בכל מקרה.

תחזוקת הצבע
יש לבחון את הצבע אחת לשנה. אם התגלו אזורים בהם הצבע נסדק או התקלף, יש לנקות אזורים אלו עם תמיסה של מים ואקונומיקנה ביחס של 1:3 (1 אקונומיקה 3 מים), לשטוף היטב בהרבה מים, ליישם מחדש טרופי טק, לאפשר ייבוש וליישם שכבה שנייה של טרופי טק.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
8-11 מ"ר לליטר לעץ חדש בשכבה מברשת 10-30 מעלות צלזיוס 1-2 ייבוש להליכה מים וסבון 2.5 ליטר
3.5-6 מ"ר לליטר בעץ ישן ויבש בשכבה רולר 24-48 ייבוש סופי
פד
התזה

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים