גימור מבריק ועוצמתי לשמן-D1

Deks Olje D2

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
גימור מבריק ועוצמתי לשמן-D1 Deks Olje D2

כללי:

משמש ציפוי חסר צבע ובעל ברק גבוה בשילוב עם Deks Olje D1.מתאפיין בספיגה טובה במיוחד ובדרגה גבוהה של אלסטיות. הצמיגות המעטה שלו מאפשרת ביצוע עבודת צביעה מושלמת. שכבת הכיסוי הדקה והאלסטית אינה נסדקת או דוהה ואף אינה חדירה למים, אם טופלה קודם לכן בספיגה מלאה של שמן זה.

מומלץ ל:

עץ חיצוני: ריהוט גן, דקים, דלתות, גדרות ומדרגות. בסירות - אפשרי לשימוש בכל חלקי הסירה שמעל קו המים; עץ פנימי: רצפות פרקט, דלתות, חלונות, מדרגות, מעקות ומשקופים; עצים אקזוטיים כמו איפאה, טיק ואירוקו. 

סגור

יש למרוח לאחר יישום של D1 ובמקרים מסוימים גם אחרי Owatrol Oil. על פני השטח להיות נקיים ויבשים, ויש ליישם 6-3 שכבות של D2  בהתאם לחשיפה של פני השטח. הייבוש בין השכבות אורך 12 שעות, אין צורך ללטש בין השכבות, והייבוש המלא נמשך 96-72 שעות. בעת הייבוש יש להקפיד לנגב נזילות על פני השטח. 

טיפ: למראה מבריק במיוחד, יש להשתמש ב- D2 פעמיים־שלוש נוספות עד לרוויה.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
15 מ"ר לליטר בשכבה מברשת 35-5 מעלות צלזיוס בין שכבות: 12 שעות טרפנטין מינרלי 1 ליטר
רולר לייבוש מלא: 96-72 שעות 2.5 ליטר
פד

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים