לכה אמולסיה לפרקט וריהוט

Ultra Max Floor Finish

לכה אמולסיה לפרקט וריהוט Ultra Max Floor Finish

כללי:

לכה על בסיס אמולסיה (שמן+מים). מעניקה את השילוב האולטימטיבי בין יופי ועמידות גבוהה. נמרחת בקלות ובאופן שווה למראה עשיר ומלא של העץ. הלכה בגימור מט ושומרת על המראה הטבעי של העץ ללא ברק ומעטפת פלסטית. הלכה מתפלסת מעצמה ומונעת סימני מריחה. כושר עמידות גבוה במיוחד לשחיקה. מתייבשת במהירות וללא ריח. אידיאלית לרצפות, רהיטים ועבודות עץ. טובה גם לעצים קשים ואקזוטיים. מחדשת מראה של עץ שנשחק ודהה. ידידותית לסביבה ובטוחה לשימוש ולילדים. עמידה לשריטות, אלכוהול ולכימיקלים ביתיים.
גימור: ענתיק מט/משי/חצי מבריק/מבריק

מומלץ ל:

לשימוש פנימי בלבד - רצפות, ארונות, שידות, משטחי בר וריהוט ביתי ומסחרי. מתאימה לעצים אקזוטיים. 

סגור

הכנת העץ ליישום:

עץ חדש - לטש את העץ בנייר לטש עדין. שאב את אבק השיוף. נקה בעזרת מטלית לחה. אין להשתמש בצמר פלדה. אם יש לבצע תיקון ומילוי בעץ, בצע זאת בעזרת מרק לעץ שאינו מכיל אסטר או ווקס כגון מרק לעץ של זאר ZAR Wood Patch.
עץ עם גימור שקוף ישן במצב טוב ויציב - נקה היטב שאריות של גריז, שומן, ווקס או כל גורם מפריע אחר. לטש בעדינות עם כיוון סיבי העץ להסרת הברק. אין להשתמש בצמר פלדה. שאב את אבק השיוף. נקה בעזרת מטלית לחה.
עץ עם גימורים ישנים במצב מתקלף או לא יציב, שלאק או פוליטורה וגימורים המכילים ווקס או אסטר יש להסיר לחלוטין ללא קשר למצבם.
אם יש לצבוע את העץ קודם לכן, יש לעשות זאת בעזרת 'שמן לעץ של זאר' ZAR Wood Stain או כל צבע אחר על בסיס מים. אפשר ל'שמן לעץ של זאר' להתייבש מינימום 3 שעות. לצבעים על בסיס מים או שמן אחרים אפשר זמן ייבוש על פי הוראות היצרן.
שים לב: להבטחת שביעות רצון מהצביעה מומלץ לבצע צביעת ניסיון בשטח נסתר.
אזהרה! אם אתה מגרד, משייף או מסיר צבע ישן אתה עלול לשחרר אבק ואדים של עופרת. עופרת הינה רעילה. חשיפה לאבק ואדים של עופרת עלולה לגרום למחלות כמו נזק מוחי, במיוחד אצל ילדים. נשים בהריון צריכות להימנע משאיפת אבק ואדים אלו. יש להשתמש בנשמית מתאימה ולהימנע ממגע עם העור. יש לנקות אבק עופרת עם שואב אבק ומטלית לחה.

הוראות יישום:

 1. מומלץ ליישם את הלכה כאשר הטמפרטורה הינה 15-32C ואחוז הלחות באוויר אינו עולה על 60%.
 2. ערבב היטב לפני ותוך כדי העבודה. אין לנער!
 3. יישם ישירות מהפחית.
 4. יישם בעזרת מברשת סינטטית או פד צביעה.
 5. אין ליישם בעזרת רולר.
 6. יישם שכבות אחידות ודקות לפי 9.2-11.6 מ"ר ל- 0.946 לליטר ובכיוון סיבי העץ.
 7. שכבות עבות מידי עלולות להתייבש במראה חלבי.
 8. אין להבריש את הלכה יתר על המידה ויש להימנע מהכנסת בועות אוויר לשכבת הלכה.

יישום על רצפות:

אם יש לצבוע את רצפת העץ לפני יישום הלכה אפשר זמן ייבוש של הצבע על פי הוראות היצרן. ייתכן וזמן הייבוש יתארך באזורים בעלי אוורור נמוך כמו חדרים סגורים, פינות ומסדרונים.
בצע הכנה לפני השטח כמתואר מעלה.

 1. יישם בעזרת פד מריחה סינטטי ומרח את החומר עם כיוון סיבי העץ לכיוון הקיר הנגדי. מרח בטכניקת של ניגוב (כמו בניגוב מים עם מגב) בכדי לשמור על קצוות רטובים. בהגיעך לקצה/קיר בצע סיבוב של הפד לכיוונך תוך חפיפה של קצוות רטובים ופיזור החומר באופן אחיד.
 2. יישם 3 שכבות.
 3. אפשר ייבוש של 24 שעות לפני תנועת הולכי רגל קלה. ו-3-5 ימים לתנועת הולכי רגל רגילה והנחת רהיטים. ייבוש וקושי סופי מתרחש לאחר 7 ימים. להנחת שטיחים יש להמתין 7 ימים.

תיקון שריטות:
לטש קלות את השריטה, שאב ונקה היטב את אבק השיוף. יישם שכבה דקה של הלכה באזור התיקון.
דילול: אין לדלל.
טיפ: לכה המתאימה ליישום מעל צבע סוליד אטום של פלאד ( Flood Solid Color Stain).

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
9.25-11.5 מ"ר לליטר בשכבה אחת. מברשת טבעית מעל 10 מעלות צלזיוס ומתחת ל60% לחות בין שכבות: שעתיים מים וסבון 1 ליטר
3-5 ימים לתנועה כבדה 1 גלון (3.785 ליטר)
שבוע לייבוש סופי

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים