ג'ל מסיר גימורים

Owatrol Dilunett

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
ג'ל מסיר גימורים Owatrol Dilunett
 • מסיר את רוב סוגי הגימורים
 • מתאים לכל סוגי המשטחים פרט לאלומיניום
 • מרקם ג'לי שאינו נוזל ומטפטף
 • נשאר אקטיבי ולח לעד- 12 שעות
 • מסיר 8 שכבות צבע בפעולה אחת
 • על בסיס מים ללא סולבנט

כללי:

Dilunett הוא ג'ל מסיר צבע ולכות חזק במיוחד, רחיץ במים ואינו מכיל סולבנט. Dilunett יוריד כל גימור על בסיס שמן, אלקאייד, מים, ורניש ואנטיפאולינג. אינו מצריך השגחה או הסרה מיידית שלו. Dilunett יסיר עד 8 שכבות צבע בפעולה אחת. מתאים לכל סוגי המשטחים כמו: עץ, מתכת, פלסטיק, אבן, בטון ועוד.. (אינו מתאים לאלומיניום).  Dilunett הוא במרקם ג'לי, כך שאינו נוזל ואינו מתאדה, והופך אותו אידיאלי למשטחים אנכיים ולמשטחים בהם צריך לדייק בהסרת הצבע.
הוא קל לשימוש, ויסיר צבע מכל משטח, גם בחריצים והפינות הקשות ביותר. נטול ריח ואינו דליק, כך שניתן להשתמש בו גם באזורים עם אוורור נמוך.

 

מומלץ ל:

מתכת, עץ, פלסטיק, אבן, בטון, ריהוט, משקופים, חלונות, דלתות, גדרות, ספסלים, פרגולות, שערים או כל משטח צבוע אחר.
- טבלת התאמת מסיר צבע לצבעים פופלריים בשוק

סגור

 

 1. יישמו שכבה עבה של Dilunett על האזור בו תרצה להסיר צבע.
 2. תנו לחומר לפעול בין 15 דקות ל-12 שעות. (עד שצבעו משתנה)
 3. לאחר שהצבע התפרק, נקו היטב את המשטח עם הרבה מים תוך כדי קרצוף קל במברשת או עם שפכטל. ניתן גם לשטוף במכונת לחץ מים. מקסימום 60 בר / 870 PSI
 4. שימוש במים חמים, יקל על העבודה.
 5. בעצים מלאי טנין, ועצים אקזוטיים יכולים להשחיר עם יש מגע ממושך עם הג'ל, במקרה כזה יש להשתמש עם ה-Wood Cleaner  תוצרת Flood כדי לנטרל את חומציות העץ, ולהחזיר לעץ את המראה המקורי.

אינפורמציה כללית:
לא יעיל ללכות דו רכיביות או צבע בתנור ופולריאוריטן. ( תמיד – נסה דוגמא בשטח במקום בלתי גלוי). Dilunett הוא חומר בטוח לכל החומרים פרט לאלומיניום אינו פוגע בפלסטיק. על עץ אין להשאיר את ה- Dilunett מעבר לזמן הנדרש. עצים "חלשים" כמו פורניר או סנדביץ יכולים להינזק.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן המתנה image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
4 מ"ר לליטר מברשת סינתטית 40-0 מעלות צלזיוס המתנה בין 5 דקות עד 12 שעות מים 1 ליטר
2.5 ליטר

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים