חומר הכנת דק לצביעה

Prepdeck 3 in 1

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
חומר הכנת דק לצביעה Prepdeck 3 in 1
 • מסיר גימורים חזק ועוצמתי כולל צבעים 100% אקריליים.
 • מסיר את "מיל גלייז" מעץ חדש.
 • מנקה עץ שהתיישן, עץ שהאפיר כתוצאה מחשיפה לשמש.
 • מסיר חותמות
 • משפר את יכולת החדירה של צבעי גמר בעצים חדשים
 • ניתן להשתמש מרוכז או מדולל
 • 3 פעולות במוצר 1

כללי:

פרפדק- חומר ניקוי והכנת דק לפני צביעה, הוא חומר מקצועי המשלב 3 פעולות. מסיר גימורים ישנים, מנקה עמוק את העץ ומסיר את "מיל גלייז" בעץ חדש (שכבת ברק האוטמת את העץ המאופיינת בעץ חדש כתוצאה מתהליך ההקצעה). ה"פרפדק" יודע להתמודד גם עם הגימורים והכתמים הקשים ביותר, צבעים אטומים, צבעים חצי שקופים, שמנים, צבעים אקריליים, חותמות, חלודה ובדילול עם מים הוא ינקה ביסודיות את העץ מהתיישנות (האפרה של העץ), אבק שנדבק בעץ, כתמי מים ולכלוכים רבים אחרים. כמו כן, ה"פרפדק" יוריד את "מיל גלייז" אשר מונע משמנים וצבעים אחרים לחדור לעצים חדשים.

מומלץ ל:

לשימוש חיצוני בלבד. לניקוי דק, פרגולות, גדרות, מבנים, חיפויים, רהיטים וכל פריט עץ אחר. מתאים לכל סוגי העץ, עץ שטופל בלחץ, עצים רכים ועצים קשים. לשימוש על משטחים אופקיים ואנכיים.

סגור

מומלץ תמיד לעשות ניסיון קטן בחלק נסתר על מנת לקבוע את מידת הדילול במים וזמן העבודה של החומר להסרת גימור ישן או לניקוי עץ ישן. יש להשתמש בכפפות ומשקפי מגן ובביגוד מתאים. עצים קשים ואקזוטיים, ועצים בעלי אחוז טנין גבוה (סידר, איפאה, אלון, טיק....) עלולים להתכהות מעט אחרי ניקוי ב"פרפדק". במקרה זה, יש לנטרל את חומציות העץ, לפני שהעץ מתייבש ב-Wood Cleaner מנקה ומבהיר עץ של חברת Flood או בעזרת חומר מלבין מדולל במים ביחס של 1:3.

 1. יש לכסות אזורים שעליהם תרצו להגן, כולל צמחים, שיחים וחלקי אלומיניום.
 2. יש לנער היטב את החומר לפני ותוך כדי היישום.
 3. במשטחים אנכיים עבדו מלמטה למעלה בכדי למנוע נזילות.
 4. הרטב במים את משטח העץ לפני מריחת החומר.
 5. יש ליישם את הפרפדק בעזרת מטאטא קשיח, רולר מברשת או מרסס גינה. לאחר מריחת החומר, יש לשפשף את העץ בעזרת מברשת ניילון קשיחה עם כיוון סיבי העץ.
 6. יש לתת לחומר לפעול 20-30 דקות על גבי העץ ולאחר מכן לשטוף בהרבה מים. ניתן לשטוף בצינור גינה בלחץ הגבוה ביותר שניתן, תוך קרצוף קל עם מברשת קשיחה להוצאת הלכלוך מהעץ. שטיפה בלחץ מים תקל על העבודה. 500-1000 PSI (אין לקרצף עם מברשת ברזל).
 7. ניתן לחזור על הפעולה עם כתמים שלא ירדו.
 8. במשטחים אנכיים עבדו מלמטה למעלה בכדי למנוע נזילות.
 9. במשטחים גדולים, יש לחלק את העבודה לשטחים קטנים יותר (כאלו שתספיקו לעבוד ב 20-30 דקות).
 10. יש ליישם בטמפרטורה שבין  5-35 מעלות צלזיוס. אין ליישם בשמש ישירה או על משטח חם. אין לתת ל"פרפדק" להתייבש/להתאדות בזמן הפעולה, במקרה זה יש לעבור בשנית על המשטח עם ה"פרפדק" או להרטיב מעט את האזור במים.
 11. נטרלו את החומציות בעץ בעזרת מנקה ומבהיר עץ של חברת Flood או בעזרת חומר מלבין מדולל במים.
 12. אפשרו לעץ להתייבש היטב 2-3 ימים לפני יישום חומר גמר.

 
דילול:
להסרת גימורים או חותמות מעץ יש להשתמש ללא דילול.
להסרת מיל גלייז מעץ חדש, יש לדלל את ה"פרפדק" ביחס של 1:4 עם מים. (1 חלק "פרפדק" ל-4 חלקים מים) למעט בעץ איפאה, בעץ איפאה יש לדלל ביחס של 1:1 (1 חלק "פרפדק" ל-1 חלק מים)
לנקיון עץ, ניתן לדלל ביחס של 1:5 עד ליחס של 1:20 תלוי ברמת הלכלוך.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
לא מדולל: 4 מ"ר לליטר מברשת ניילון 5-35 מעלות צלזיוס לצביעה לאחר ניקוי 48 שעות מים 2.5 ליטר
מדולל 1:10, 40 מ"ר לליטר רולר
מרסס גינה

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים