מרק למילוי סדקים בעץ

Wood Patch

מרק למילוי סדקים בעץ Wood Patch

כללי:

חומר לטקס המוכן לשימוש, מתאים ליישומים רבים בשל תכונתו להתכווץ מעט. לאחר השימוש בו, אפשר לשייף את המשטח, לתקוע בו מסמר, או לקדוח. אפשר לצבוע אותו בצבע פוליאוריתני, לכה או לגוונו. כאשר מגוונים ב-wood patch, נטמע החומר בפני השטח ומיקום התיקון מיטשטש. 

מומלץ ל:

שימוש פנימי וחיצוני. מילוי חורים, סדקים, שקעים, קצוות שבורים ופינות קטומות. מתאים לתיקון צעצועי עץ, רהיטים, מסגרות ורוב הדברים העשויים מעץ. 

סגור

יש להסיר כל לכלוך, שמן, וקס, גריז וחלקים רופפים מהשטח המיועד ולהרטיבו במים. יש למלא בחומר בעזרת שפכטל ישירות את הטעון תיקון, ולאחר מכן למרוח מעט מעל פני השטח. לחורים קטנים דרוש יישום אחד בלבד ושיוף לאחר שעה. לחורים עמוקים יש למלא שכבות־שכבות ולהמתין ביניהן לייבוש. לאחר ייבוש מלא יש ללטש. מיד לאחר השימוש יש לסגור את השפופרת.

לפני גיוון גמר לייבש 24 שעות. בכל היישומים החיצוניים - חובה ליישם שכבת חומר גמר מעל התיקון.

טיפ:יכול לשמש מילוי לעץ עם נימים פתוחים כמו אלון. יש לדלל מעט במים כדי לקבל צמיגות קרמית ולמלא נגד כיוון חריצי העץ, כדי שהחומר ימלא את חורי העץ. יש להמתין 10-5 דקות, לנקות שאריות חומר עם כיוון סיבי העץ ולהמתין לייבוש במשך לילה. לאחר מכן, יש לשייף בעדינות וליישם חומר גמר פוליאוריתני, או מגוון. 

 

נתונים טכנים ומחשבון שטח

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך סה"כ:

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברהיט, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים