לכה שקופה

מאת: אורי ברקן

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך
לכה שקופה

אתם מחפשים לכה שקופה, כזו שתגן אך לא תשנה את הצבע. ריכזנו עבורכם מידע בדיוק בנושא הזה. תיהנו.

מדוע קורה שינוי צבע בעץ והאם לכה שקופה יכולה לעזור

עץ מעצם היותו חומר טבעי – רגיש לשינויי מזג אוויר, חשיפה לשמש, לחות, שחיקה ועוד. שינוי הצבע בעץ המצופה לכה קורה בדרך כלל בגלל תגובת החומרים מהם עשויה הלכה אל הסביבה, כמו לדוגמה רטיבות, קרינת השמש וכדומה, או שסוג הלכה אינו מתאים למשטח ולמיקומו (לכה עבור ריהוט פנים שיושמה על ריהוט גינה).

 

האם יש לכה שקופה אמיתית שלא משנה את צבע העץ

בין הלכות המקצועיות המשווקות על ידי סאן דק, תוכלו למצוא לכה לעץ שלא מצהיבה. אם תרצו להתייעץ לגבי בחירת סוג הלכה צרו קשר והמומחים שלנו יסייעו לכם.

 

לכה שקופה עמידה – עדיף על בסיס מים או שמן

לכל סוג לכה יש יתרונות. אין זה נכון שסוג אחד הוא טוב יותר או פחות מהסוג השני. היישום והצורך הם החשובים. יש מספר דברים שצריך לחשוב עליהם לפני בחירת הלכה, כמו: סוג המשטח, האם המשטח צריך להיות עמיד לחום, האם המשטח יעמוד בסופו של דבר בתוך הבית או מחוצה לו, האם יש צבע/שמן מתחת ללכה

למידע מורחב על ההבדל בין לכות שונות לחצו על הקישור.

 

לכה שקופה בגימור מט או בגימור מבריק – מה כדאי

אין כאן עניין של כדאיות – הכל תלוי בטעמכם האישי. לרוב סוגי הלכה יש כמה אפשרויות לבחירת הגימור. מעבר למט ומבריק, ניתן גם למצוא גימור משי, חצי מבריק ועוד.

טעמכם האישי הוא שצריך לקבוע. אין ליחס לסוג הגימור הבדלי עמידות כלשהם. הגימור צריך להתאים לסגנון הרהיט וגם לשאר הרהיטים בבית הנמצאים סביב הרהיט המדובר. הרצון הרב להשתמש בלכה שקופה הוא הרצון שלא לשנות את המראה הקיים אלא רק להגן על הרהיט.

 

האם שכבות נוספות של לכה מעניקות לה עמידות או שאולי להפך

עמידות הלכה, ולא משנה אם זו לכה עם צבע או לכה שקופה,  טמונה בהרכב שלה ובכך שהמשתמש ביצע את היישום על פי הוראות היצרן. לכה בדרך כלל מיושמת במספר שכבות, בהתאם למשטח ולצורך. מספר השכבות המומלץ הוא כזה שהיצרן קבע בהוראות היישום.

סאן דק מייבאת לכות מהחברות המובילות בעולם. הלכות עמידות במיוחד בפני שחיקה ולא סתם נבחרות לשימוש במקומות הומי אדם, בקרב מתקיני פרקטים, פרגולות ודקים, במבנים לשימור בהם העמידות היא פרמטר קריטי ועוד. קטלוג הלכות מציע מבחר גדול המיועד לשימושים שונים. בנוסף למידע על המוצרים ריכזנו עבורכם באתר מאמרים ומדריכים שיקלו מאד על בחירת המוצר ותהליך העבודה.

בכל שלב צוות סאן דק ישמח לייעץ לכם – השתמשו בטופס הקצר בהמשך העמוד ואנו נשמח לחזור אליכם עם כל המידע הדרוש.

כלל האצבע הוא: לבחור במוצר טוב, שמותאם למשטח ולצורך וליישם על פי ההנחיות.

תיהנו מהעבודה הקלה וכמובן מהתוצאה!

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
המאמר נמצא ברשימה שלך

יש לך שאלה?

image descriptionלחץ כאן למציאת חנות קרובה לביתך המוכרת את מוצרינו