דריילוק סילר - בלתי נראה

Siloxane 7

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
דריילוק סילר - בלתי נראה Siloxane 7
 • הגנה בלתי נראית מפני מים ולחות.
 • גימור נושם - מאפשר ללחות להשתחרר מפני השטח אך לא מאפשר לה לחדור אליו.
 • יישום בשכבה אחת בלבד.
 • מכיל סילן/סילוקסן.
 • עמיד ברוחות גשמים של עד 157.7 קמ"ש.
 • עמידות ל-10 שנים.

כללי:

סילר חודרני משולב בכ-7% סילוקסן/סילן ליצירת שכבת הגנה בלתי נראית למשטחי אבן ובטון בשכבה אחת בלבד. תערובת ייחודית זו, מעניקה ביצועים מעולים והגנה איתנה מפני נזקי מים ולחות, כתמים והתפוררות האבן או הבטון.


מומלץ ל:

לשימוש חיצוני ופנימי. אידאלי לשטחים אופקיים ואנכיים. חניות, מדרכות, כבישי גישה, שבילים, משטחי בטון, חיפויי קירות, מרפסות, לבנים, בטון חשוף, בריקים, צפחה, טרצו, אבנים טבעיות ומלאכותיות ועוד.

סגור

הכנת פני השטח:
הצלחת הפרוייקט תלויה במידה ואיכות ההכנה שתבוצע לפני השטח. יש להסיר כל לכלוך, גריז, וקס, שמן, אבק, סבון, עובש או חלקים רופפים ומתקלפים עם מגרדת, מברשת ברזל או מברשת ניקוי קשיחה. גריז, וקס, שמנים או כתמים יש להסיר בעזרת *Drylok Concrete Cleaner&Degreaser על פי הוראות היצרן. לאחר מכן, יש לשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים ולאפשר ייבוש מלא של פני השטח. אם הניקיון מבוצע במכונה לשטיפת מים בלחץ, אין לעבור לחץ של 1750 PSI בכדי להימנע מפגיעה בבטון. זכרו, בטון הוא חומר סופג. שטיפה בלחץ וניקיון כללי עלולים לגרום להיווצרות לחות בתוך הבטון. לבדיקה אם קיימת לחות לכודה בתוך הבטון יש להצמיד היטב לבטון נייר אלומיניום בגודל של 20X20 ס"מ עם נייר דבק מכל ארבעת קצוות הדף. יש להסיר לאחר 24 שעות. אם הצטברו מים על פני נייר האלומיניום בצד שפנה לבטון, יש להמתין זמן נוסף לייבוש ולחזור על הבדיקה.
"פריחה לבנה" (דמוית אבקת מלח המאפיינת בטון או אבנים חשופות) יש להסיר בעזרת צורב בטון Drylok ETCH על פי הוראות היצרן ולשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים.
משטח בטון שהוכן כראוי צריך להיות יבש ומחוספס ברמה זהה לנייר שיוף 150.
ניתן לבדוק את רמת ספיגת הבטון על ידי טפטוף טיפות מים באזורים שונים על פני השטח. אם המים נספגים באופן מידי, פני השטח מוכנים לצביעה. אם המים אינם חודרים תדרש צריבה נוספת. חשוב: יש לשטוף היטב את הצורב בטון/חומצה מעל פני השטח. חומצה אשר תתייבש על גבי פני השטח תמנע מהסילר לחדור היטב ולהתייבש כמו שצריך. אין ליישם את הסילר אם צפוי גשם ב-48 שעות שלאחר היישום.

הוראות יישום:

 1. יש לכסות אזורים שברצונכם להגן עליהם.
 2. יש ליישם כשהטמפרטורה באוויר ושל פני השטח היא מעל 10 מעלות צלזיוס.
 3. השיטה היעילה ביותר ליישום הסילר החודרני היא באמצעות מרסס גינה פשוט. יש לשאוף לעבוד עם הלחץ הנמוך ביותר שניתן. יש "להציף" ולהרוות היטב את פני השטח על ידי הספגת הסילר בפני השטח.
 4. ביישום על משטחים אנכיים מומלץ להתחיל מלמטה למעלה, ולהחזיק את המרסס בזווית בכדי להימנע מהשפרצות.
 5. חשוב להחזיק את פיית הריסוס קרוב לפני השטח בכדי למנוע סימנים לא אחידים.
 6. ביישום עם מברשת, יש ליישם באופן נדיב ולהספיג כמה שיותר מהסילר לתוך פני השטח. יש לדאוג לרוויה מלאה של פני השטח. אם יש צורך בשכבה שניה, יש ליישמה בשיטת רטוב על רטוב ולא יאוחר מ-5 דקות לאחר יישום השכבה השניה.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
עד 19.5 מ"ר לגלון בשכבה אחת מברשת מעל 10 מעלות צלזיוס 30 דקות מים וסבון 1 גלון (3.78 ליטר)
גלון ב-2 שכבות: 10-15 מ"ר בממוצע רולר
מרסס גינה

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים