צבע אפוקסי דו רכיבי לרצפות

Two Part Epoxy Floor Paint

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
צבע אפוקסי דו רכיבי לרצפות Two Part Epoxy Floor Paint
 • צבע חזק ועמיד במיוחד לאזורים ולתנאים הקשים ביותר
 • על בסיס מים, ללא צורך בפריימר
 • הגנה מקסימלית מפני שחיקה, שריטות, כימקלים ועוד
 • אידיאלי למפעלים, מוסכים, מחסנים, מטבחים והאנגרים

כללי:

צבע אפוקסי דו רכיבי, על בסיס מים, המיועד לכיסוי שטחי פנים וליצור שכבת הגנה חזקה במיוחד נגד שחיקה וכימיקלים. הצבע בעל ריח חלש וקל ליישום וניקוי. הצבע בעל גימור מבריק, מגיע בגוונים מוכנים מראש המעניקים הגנה מקסימאלית מפני, שריטות, שחיקה, תנועה קלה ותנועה כבדה כמו מלגזות ועגלות ובפני כימיקלים כמו שמן, גריז, נוזלים הידראולים, ממיסים, חומצות וחומרים אלקלים. אידיאלי לשימוש במפעלים, חניונים, האנגרים למטוסים ושאר אזורים הדורשים צביעה עמידה וחזקה בתנאים קשים. גימור בוהק וקל לניקוי, בעל ריח חלש ו-voc נמוך, ניתן ליישם על בטון חדש שהתייבש לפחות שבועיים, המרכיבים כבר מדודים - רק לערבב ולצבוע, ניקוי עם מים וסבון, מעניק שכבת הגנה איתנה מפני אבק, לכלוך, מים, חומצות, וחומרים אלקליים, חומרי ניקוי, אלכוהול נוזלי בלמים וסקיידרול.

מומלץ ל:

אידיאלי לשימוש במפעלים, מוסכים, חניות, אזורי מסחר, מחסנים, חניונים, האנגרים למטוסים ושאר אזורים הדורשים צביעה עמידה וחזקה בתנאים קשים. לשימוש פנימי בלבד.

סגור

על המשטח להיות נקי לחלוטין, יבש ונקי מכל לכלוך, שמן, גיר,התפוררות, חלקי איטום והדבקה, שאריות סבון וכל גורם זר אחר. משטחי בטון חדשים, צריכים להתייבש לפחות 41 יום לפני צביעה. בבטון ישן שהינו רעוע או מתפורר יש להסיר כל חלק רופף או מתפורר. עשה את כל התיקונים הנדרשים ולאחר מכן  נקה את המשטח היטב בעזרת מסיר שומנים המיועד לכך. העזר במטאטא או מברשת בכדי להגיע לחריצים. שטוף היטב עם הרבה מים ואפשר ייבוש מלא. יש לצרוב בחומצה מדוללת בטון חלק במיוחד או כזה שישנו ספק באם טופל בעבר בכימיקלים נגד קרח, ולשטוף לאחר מכן בהרבה מים, בכדי לאפשר חיבור טוב של הצבע לפני השטח. אפשר ייבוש מלא לפני צביעה. ניתן לצבוע לאחר ניקוי כאשר המשטח עדיין לח למגע, אך לא רטוב!!! אין ליישם צבע זה כאשר טמפרטורת הריצפה נמוכה מתחת ל-01 מעלות צלזיוס ולא מעל 23 מעלות צלזיוס.

 1. אין ליישם אם הטמפרטורה באויר או של המשטח תהיה נמוכה מ-10מעלות צלזיוס ב24 שעות הקרובות.
 2. שפוך את חלק  791-8000 B לחלק המגוון A 791-80XX וערבב היטב עם מערבל חשמלי.
 3. ערבב עד לקבלת צבע אחיד (2-3 דקות במהירות 1000 mpr), יש להמנע מכיסי אויר. אפשר לצבע לנוח 2-3 דקות  לאחר הערבוב.
 4. זמן עבודה עם הצבע לאחר הערבוב הוא שעתיים. אין להשתמש בצבע לאחר זמן זה, גם אם הצבע נראה נורמאלי התוצאה עלולה להיות לא משביעת רצון.
 5. יישם את הצבע, ללא דילול, בשכבות אחידות בעזרת מברשת או רולר. אין לשפוך את הצבע ישירות על המשטח ויש להמנע משלוליות צבע.
 6. אין צורך להחדיר את הצבע למשטח שכן יכולת החדירה המובנית בצבע תעשה עבודה זאת בשבילך.
 7. נקה את כלי העבודה במים וסבון עד כשעתיים מרגע ערבוב חלק A וחלק B.
 8. השלך כל חומר עודף על פי ההוראות המקובלות ועל פי חוק.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
22-27 מ"ר לגלון בשכבה אחת מברשת 10-32 מעלות צלזיוס למגע, 2 שעות מים וסבון ערכה הכוללת 2 חלקים השווים ל-1 גלון _3.78 ליטר
רולר לשכבה שניה, 4-6 שעות
תנועה קלה, 12-24 שעות
ייבוש מלא, 5-7 ימים

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים