דריילוק סילר - מגן ומקשה בטון

Concrete Protector

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
 • מגן על בטון
 • מקשה בטון כנגד התפוררות וכבסיס לצבע עליון
 • מעניק הגנה מפני פגעי מזג האויר, שמנים, מלחים, כימיקלים, התפוררות, והתיישנות האבן או הבטון.
 • לשימוש חיצוני ופנימי.
 • ניקוי כלים קל עם מים.

כללי:

Concrete Protector (קונקריט פרוטקטור) אוטם בטון ואבן חשופים מפני אבק, כתמים וסדקים בפני השטח. מקשה ומחזק את הבטון ומהווה בסיס מצוין לפני יישום צבע עליון. חומר גמר שקוף על בסיס לטקס, מעניק הגנה מפני פגעי מזג האויר, שמנים, מלחים, כימיקלים, התפוררות, פריחה לבנה דמוית מלח האופיינית בבטון, והתיישנות האבן או הבטון. הטכנולוגיה הייחודית לחברת דריילוק Saltlok® Technology חודרת לעומק פני השטח ומעניקה עמידות מתקדמת בפני כתמים המאפיינים והמופיעים בדרך כלל על אבנים, בריקים, בלוקים ובטון. 
מומלץ ל:

 
לשימוש חיצוני ופנימי. אידאלי לשטחים אופקיים ואנכיים. חניות, מדרכות, כבישי גישה, שבילים, משטחי בטון, חיפויי קירות, מרפסות, לבנים, בטון חשוף, בריקים, צפחה, אבנים טבעיות ומלאכותיות ועוד. אינו מתאים לכל סוגי השיש. יש לבדוק את מידת חדירת החומר לשיש או להתייעץ עמנו לפני היישום. אינו מתאים לאספלט.
 

חנויות המוכרות מוצר זה בחנות אינטרנטית:

החנויות להלן מוכרות את מוצרי סאן דק המקוריים, בגוונים מדויקים ולנוחותכם עם אפשרות משלוח עד הבית.
מחיר המוצר נקבע על ידי החנויות עצמן.

סגור

הכנת פני השטח:

הצלחת הפרוייקט תלויה במידה ואיכות ההכנה שתבוצע לפני השטח. יש להסיר כל לכלוך, גריז, וקס, שמן, אבק, סבון, עובש או חלקים רופפים ומתקלפים עם מגרדת, מברשת ברזל או מברשת ניקוי קשיחה. גריז, וקס, שמנים או כתמים יש להסיר גם בעזרת Drylok Concrete Cleaner Degreaser על פי הוראות היצרן. לאחר מכן, יש לשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים ולאפשר ייבוש מלא של פני השטח. אם הניקיון מבוצע במכונה לשטיפת מים בלחץ, אין לעבור לחץ של 1750 PSI בכדי להימנע מפגיעה בבטון. זכרו, בטון הוא חומר סופג. שטיפה בלחץ וניקיון כללי עלולים לגרום להיווצרות לחות בתוך הבטון. לבדיקה אם קיימת לחות לכודה בתוך הבטון יש להצמיד לבטון היטב נייר אלומיניום בגודל של 20X20 ס"מ עם נייר דבק מכל ארבעת קצוות הדף. יש להסיר לאחר 24 שעות, אם הצטברו מים על פני נייר האלומיניום בצד שפנה לבטון, יש להמתין זמן נוסף לייבוש ולחזור על הבדיקה.

"פריחה לבנה" (דמוית אבקת מלח המאפיינת בטון או אבנים חשופות) יש להסיר בעזרת צורב בטון Drylok ETCH על פי הוראות היצרן ולשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים.

משטח בטון שהוכן כראוי צריך להיות יבש ומחוספס ברמה זהה לנייר שיוף 150. אם פני השטח נותרו חלקים יש לצרוב בעזרת חומצה ייעודית כמו Drylok ETCH לשם חדירה והיצמדות תקינה של החומר לפני השטח.

ניתן לבדוק את רמת ספיגת הבטון על ידי טפטוף טיפות מים באזורים שונים על פני השטח. אם המים נספגים באופן מידי, פני השטח מוכנים לצביעה. אם המים אינם חודרים תדרש צריבה נוספת. חשוב: יש לשטוף היטב את הצורב בטון/חומצה מעל פני השטח. חומצה אשר תתייבש על גבי פני השטח תמנע מה-Concrete Protector  לחדור היטב ולהתייבש כמו שצריך. על פני השטח להיות יבשים לחלוטין. אין ליישם על פני שטח לחים. ביישום חיצוני, אין ליישם אם צפוי גשם ב-24 שעות שלאחר מכן. יש לאפשר לבטון חדש או תיקוני בטון חדשים להתייבש לפחות 24 שעות לפני יישום ה-Concrete Protector.

אופן היישום:
 1. יש לערבב היטב לפני ותוך כדי העבודה. אין לנער!
 2. יש לכסות אזורים שברצונכם להגן עליהם.
 3. יש ליישם כשהטמפרטורה באוויר ושל פני השטח היא מעל 10מעלות צלזיוס, והלחות היחסית היא פחות מ-60%.
 4. ה-Concrete Protector בעל מראה חלבי במיכל אם כי הוא מתייבש שקוף לחלוטין.
 5. יש ליישם בעזרת מברשת, רולר או פד סינטטים, התזה או מגב.
 6. יש ליישם שכבה אחידה ולהימנע משלוליות או יישום חומר עודף על פני השטח.
 7. יש ליישם שכבה אחת, אך אם לאחר השכבה הראשונה עדיין חודרים מים באופן מידי לפני השטח, תדרש שכבה שניה.
 8. שכבה שניה יש ליישם לאחר 6 שעות מיישום השכבה הראשונה.

*ה-Concrete Protector לא נועד ליצור שכבה על גבי פני השטח. ביישום שכבות מרובות, עלולה להיווצר שכבת ברק, פני השטח עלולים להיות חלקים כאשר הם רטובים, ועל פני שטח בהירים עלולה להופיע התכהות קלה.
*אינו מתאים לאספלט.

לשימוש כפריימר:
ה-Concrete Protector יכול לשמש גם כפריימר/סילר לפני יישום צבע לבטון על בסיס לטקס, צבע אפוקסי חד רכיבי של חברת Drylok, או צבעי בטון על בסיס לטקס, אלקיד או פוליאוריטן. ביישום על פני בטון או טיח ה-Concrete Protector ימצק ויקשה את פני השטח לפני צביעה.

שימו לב:
ה-Concrete Protector אינו מומלץ לאטימת מים מוחלטת. פני שטח הנתונים למים או רטיבות באופן תמידי צריכים להיות מוגנים על ידי Extreme Waterproofer של Drylok. אין ליישם על פני שטח שטופל בסיליקון. ניתן ליישם את החומר על פני שטח בלוי, שטופל בעבר בחומר דומה, דהיינו המאפשר חדירת מים. לתוצאות מיטביות יש לעשות ניסיון בפינה נסתרת ולבדוק את רמת היצמדות החומר לפני השטח.

דילול:
ניתן לדלל את ה-Concrete Protector ביחס שווה עם מים פושרים (1 חומר עם 1 מים פושרים), על מנת למנוע שינויי צבע בפני שטח שמידת הספיגה שלו היא מעטה במיוחד, כגון: מרצפות טרצו, צפחה ובטון צפוף או חלק או צבוע קלות. יש לעשות ניסיון קטן בפינה נסתרת בכדי לראות את האפקט הסופי. ביישום על פני שטח סופגים אין צורך בדילול.

זמן ייבוש:
1 שעה למגע, 6 שעות לשכבה שניה ולתנועה קלה של הולכי רגל ו-24 שעות לתנועה כבדה. טמפרטורה, לחות ושכבת חומר עבה ישפיעו על זמני הייבוש.
 

 

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
גלון בשכבה אחת: 33 מ"ר בממוצע מברשת מעל 10 מעלות צלזיוס למגע: 45 דקות מים וסבון 1 גלון (3.78 ליטר)
גלון ב-2 שכבות: 20-27 מ"ר בממוצע רולר בין שכבות: 1 שעה
התזה ייבוש מלא: 24-48 שעות

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים