דריילוק סילר - טבעי

Natural Look Sealer

אהבתי! הוסף לבחירות שלי
דריילוק סילר - טבעי Natural Look Sealer
 • שומר על המראה הטבעי של האבן או הבטון
 • אקרילי על בסיס מים
 • לשימוש חיצוני ופנימי
 • מגן מפני פגעי מזג האוויר, מים, שמנים, מלחים, כימיקלים, התפוררות, והתיישנות אבן או בטון
 • יישום בשכבה אחת בלבד (ברוב המקרים)
 • ניקוי כלים עם מים וסבון

כללי:

סילר לאבן ובטון בגימור מט של דריילוק, במראה טבעי, הוא הבחירה המושלמת להגנה על אבן או בטון מבלי לשנות את המראה שלהם.הסילר חודר לעומק פני השטח ומעניק שכבת הגנה בלתי נראית.

 

כסילר: הוא יחדור לעומק, יאטום ויגן על אבן ובטון מפני פגעי מזג האוויר, מים, שמנים, מלחים, כימיקלים, התפוררות, אבק, פריחה לבנה דמוית מלח האופיינית בבטון, והתיישנות האבן או הבטון.

כמקשה בטון: כאשר מיושם על בטון 24 שעות לאחר שנוצק ועודפי המים התאדו, ישמש כמחזק ומקשה בטון על ידי שליטה באידוי הנוזלים בבטון, ויתן תוצאה של בטון מחוזק ויציב באופן אופטימלי.

כפריימר: ימצק ויקשה פני שטח מתפוררים ואבקתיים. כמו צבע מתקלף, בטון שנוקה בהתזת חול ובטון אבקתי ומתפורר.


חנויות המוכרות מוצר זה בחנות אינטרנטית:

החנויות להלן מוכרות את מוצרי סאן דק המקוריים, בגוונים מדויקים ולנוחותכם עם אפשרות משלוח עד הבית.
מחיר המוצר נקבע על ידי החנויות עצמן.

מומלץ ל:

לשימוש חיצוני ופנימי. אידאלי לשטחים אופקיים ואנכיים. חניות, מדרכות, כבישי גישה, שבילים, משטחי בטון, חיפויי קירות, מרפסות, לבנים, בטון חשוף, בריקים, צפחה, טרצו, אבנים טבעיות ומלאכותיות ועוד.

סגור

הצלחת הפרוייקט תלויה במידה ואיכות ההכנה שתבוצע לפני השטח. יש להסיר כל לכלוך, גריז, וקס, שמן, אבק, סבון, עובש או חלקים רופפים ומתקלפים עם מגרדת, מברשת ברזל או מברשת ניקוי קשיחה. גריז, וקס, שמנים או כתמים יש להסיר בעזרת Drylok Concrete Cleaner&Degreaser על פי הוראות היצרן. לאחר מכן, יש לשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים ולאפשר ייבוש מלא של פני השטח. אם הניקיון מבוצע במכונה לשטיפת מים בלחץ, אין לעבור לחץ של 1750 PSI בכדי להימנע מפגיעה בבטון. זכרו, בטון הוא חומר סופג. שטיפה בלחץ וניקיון כללי עלולים לגרום להיווצרות לחות בתוך הבטון. לבדיקה אם קיימת לחות לכודה בתוך הבטון יש להצמיד היטב לבטון נייר אלומיניום בגודל של 20X20 ס"מ עם נייר דבק מכל ארבעת קצוות הדף. יש להסיר לאחר 24 שעות. אם הצטברו מים על פני נייר האלומיניום בצד שפנה לבטון, יש להמתין זמן נוסף לייבוש ולחזור על הבדיקה.

 

"פריחה לבנה" (דמוית אבקת מלח המאפיינת בטון או אבנים חשופות) יש להסיר בעזרת צורב בטון Drylok ETCH על פי הוראות היצרן ולשטוף את פני השטח ביסודיות עם מים נקיים.

 

משטח בטון שהוכן כראוי צריך להיות יבש ומחוספס ברמה זהה לנייר שיוף 150.

 

ניתן לבדוק את רמת ספיגת הבטון על ידי טפטוף טיפות מים באזורים שונים על פני השטח. אם המים נספגים באופן מידי, פני השטח מוכנים לצביעה. אם המים אינם חודרים תדרש צריבה נוספת. חשוב: יש לשטוף היטב את הצורב בטון/חומצה מעל פני השטח. חומצה אשר תתייבש על גבי פני השטח תמנע מהסילר לחדור היטב ולהתייבש כמו שצריך. יש לאפשר לבטון חדש או תיקוני בטון חדשים להתייבש לפחות 24 שעות לפני יישום הסילר.

 

הוראות יישום:

 1. יש לערבב היטב לפני ותוך כדי העבודה. אין לנער!
 2. יש לכסות אזורים שברצונכם להגן עליהם.
 3. יש ליישם כשהטמפרטורה באוויר ושל פני השטח היא מעל 10O C.
 4. הסילר בעל מראה חלבי במיכל אם כי, הוא מתייבש שקוף לחלוטין.
 5. יש ליישם בעזרת מברשת, רולר או פד סינטטים, התזה או מגב.
 6. יש ליישם שכבה אחידה ולהימנע משלוליות או יישום חומר עודף על פני השטח.
 7. יש ליישם שכבה אחת. על פני שטח נקבוביים במיוחד, ואם לאחר השכבה הראשונה עדיין חודרים מים באופן מידי לפני השטח, תדרש שכבה שניה.
 8. שכבה שניה יש ליישם לאחר 6 שעות מיישום השכבה הראשונה.

* הסילר לא נועד ליצור שכבה על גבי פני השטח. ביישום שכבות מרובות, פני השטח עלולים להיות חלקים כאשר הם רטובים, ועל פני שטח בהירים עלולה להופיע התכהות קלה.

 

לשימוש כפריימר:

הסילר יכול לשמש גם כפריימר/סילר לפני יישום צבע לבטון על בסיס לטקס, צבע אפוקסי חד רכיבי של חברת Drylok, או צבעי בטון על בסיס לטקס, אלקאיד או פוליאוריטן. ביישום על פני בטון או טיח, הסילר ימצק ויקשה את פני השטח לפני צביעה.

 

שימו לב:

הסילר אינו מומלץ לפני שטח הנתונים ללחץ סטטי של מים. פני שטח הנתונים למים או רטיבות באופן תמידי (מים עומדים או זורמים) צריכים להיות מוגנים על ידי Extreme Waterproofer* של Drylok. אין ליישם על פני שטח שטופלו בסיליקון או לאספלט. לתוצאות מיטביות תמיד יש לעשות ניסיון בפינה נסתרת ולבדוק את תוצאות היישום.

 

דילול:

ניתן לדלל את הסילר ביחס שווה עם מים פושרים (1 סילר עם 1 מים פושרים), על מנת למנוע שינויי צבע בפני שטח שמידת הספיגה שלו היא מעטה במיוחד. כגון: מרצפות טרצו, צפחה ובטון צפוף או חלק או צבוע קלות. יש לעשות ניסיון קטן בפינה נסתרת בכדי לראות את האפקט הסופי. ביישום על פני שטח סופגים אין צורך בדילול.

נתונים טכנים ומחשבון שטח

image descriptionכושר כיסוי image descriptionיישום ב image descriptionטמפרטורה image descriptionזמן ייבוש image descriptionניקוי ב image descriptionאריזה
עד 33 מ"ר לגלון בשכבה אחת מברשת מעל 10 מעלות צלזיוס 2 שעות לתנועה קלה מים וסבון 1 גלון (3.78 ליטר)
גלון ב-2 שכבות: 20-27 מ"ר בממוצע רולר 6 שעות לשכבה שניה
פד צביעה 24 שעות לתנועה כבדה

מחשבון שטח/חומר

הכנס את גודל השטח של הפרויקט שלך במטרים רבועים.

לפרויקט זה תצרך בממוצע :

  1. למשטח שטוח, בעל צד אחד, הכפל את האורך ברוחב.
  2. למעקה, הכפל את אורך המעקה ברוחב המעקה והכפל את התוצאה ב-2.
  3. לרהיטים, מדוד את האורך של החלק השטוח הגדול ביותר ברה, הכפל אותו ברוחב של אותו חלק ולאחר מכן הכפל את התוצאה ב-2. הוסף כמה מטרים/ סנטימטרים רבועים לחלקים הנוספים של הרהיט, כמו רגליים של שולחן או ידיות ומשענת של כיסא
  4. למבנים שונים, חשב את כל השטחים השטוחים הגדולים ע''י הכפלת הרוחב באורך שלהם חבר את כל התוצאות יחד. הוסף כמה מטרים/סנטימטרים רבועים.

  יש לך שאלה?

  מוצרים נוספים מהקטגוריה:

  כתבות ומדריכים רלוונטיים