קולט אבק. ניקיון קל ומהיר לכמויות גדולות של אבק

מאת: אורי ברקן

קולט אבק

חברת Wooster  (ווסטר) הופכת את העבודה המתסכלת של ניקיון לפני צבע וגמר, לעבודה קלה, נעימה ומהירה בעזרת קולט האבק המהפכני שלה.

 

ברוב עבודות בניה, שיוף של עבודות הגבס או תיקוני טיח הינן השלב האחרון לפני הגעת הצבע והגמר, כאשר נשארת להם העבודה המתסכלת והמייגעת של ניקיון האבק כתוצאה משיוף קירות הגבס לפני הצביעה.

 

רבים בוחרים לנגב את האבק עם מטלית לחה או מטאטא, אשר לרוב עדיין משאירים אבק על פני השטח, מפילים את האבק על הרצפה או רק מזיזים אותו ממקום למקום ועדיין צריך יהיה לנקות אותו מאוחר יותר.

אחרים משתמשים באחד מהרבה מכשירים בשוק אשר מתחברים לשואב אבק, אך אלו קשים לתפעול, או התוצאה לא מספיק טובה עם שאריות של אבק על פני השטח

 

Dust Eater– קולט האבק הרבה יותר קל לשימוש מאשר מטלית או מטאטא, מה גם שהוא יעיל הרבה יותר ואוסף את כל האבק ולא משאיר אפילו גרגר אחד. הסוד הוא בסיבי החוטים המיוחדים שיודעים לקלוט ולאגור את כל האבק ללא צורך בשאיבה. האבק כאמור, נתפס ונשאר בין סיבי החוטים לעומת על מטאטא רגיל שמזיז אותו ממקום למקום. צורת המשולש הגדולה שלו מכסה שטחים גדולים יותר ומהר הרבה יותר, גם לפינות הקשות והמרוחקות. בעל ציר עם פעילות כפולה, קולט האבק לא יתהפך וקל לשלוט בו , כמו כן, ניתן לחבר לו כל מוט הארכה בעל הברגה אוניברסלית. הוא מסוגל  להחזיק  בתוכו כל כך הרבה חלקיקים כך שהמשתמש יכול לעבוד איתו במשך זמן ארוך לפני שהוא מנקה אותו.

 

Dust Eater– קולט אבק הוא לא רק מכשיר מדהים לעבודות גבס, הוא גם מעולה לפרויקטים אחרים. מתקיני רצפות עץ ימצאו שזה מכשיר נפלא לניקיון  של כל סוגי הרצפות למיניהן לאחר התקנת הרצפה. גם בעלי בתים, יעריכו מכשיר זה ,לניקיון שוטף של אבק בחדרים, תקרות, קירות ורצפות. המכשיר מצוין גם לניקוי אבק וקילופי צבע מהקירות לפני צביעה לתוצאת צבע טובה יותר. מכשיר זה טוב, גם לאיסוף שיער של  בעלי חיים וקורי עכביש.

בסיום השימוש הניקיון הוא קל ופשוט על ידי ניעור של קולט האבק בחוץ או בשקית אשפה.

 

קולט האבק ארוז באריזה לשימוש חוזר עם רוכסן יש לשמור אותו בשקית זו לאחר השימוש. לקולט האבק אסור להיות רטוב אף פעם! אין לשטוף אותו או לרסס עם חומר ניקוי. הכוח הוא בחוטים שממנו הוא עשוי, כל תוספת של חומר רק תזיק לו.

יש לך שאלה?

image descriptionלחץ כאן למציאת חנות קרובה לביתך המוכרת את מוצרינו